Jesienno-zimowe day spa: czekoladowe lub kokosowe zabiegi na twarz i ciało od 99,99 zł w Anatomii Zdrowia

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!

Komentarze

43 Opinii

PB

Paulina B. · 1 reviews
· Redeemed 15 stycznia 2018
Ogromnie polecam. Pani Ania to prawdziwa profesjonalistka z pewnością wrócę tam nie raz.

MJ

Madzia J. · 1 reviews
· Redeemed 17 grudnia 2017
Masaż rewelacyjny :) profesjonalny, dziekuje pani Aniu

BP

Bartłomiej P. · 1 reviews
· Redeemed 16 grudnia 2017
było super

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Jesienno-zimowe day spa:

  • 99,99 zł za day spa - pakiet brązowy,
  • 139,99 zł za day spa - pakiet srebrny,
  • 179,99 zł za day spa - pakiet złoty.

Relaksujące i odprężające pakiety zabiegów na ciało są doskonałym sposobem na przezwyciężenie niskich temperatur i małej ilości słońca. Pakiet zabiegów na ciało sprawi, że przygnębienie pójdzie w zapomnienie, a zmęczona chłodem skóra odzyska blask.

Pakiet brązowy: peeling ciała + masaż gorącą czekoladą lub masaż gorącym olejem kokosowym + body wrapping + gorąca czekolada do picia na deser 

Pakiet srebrny: peeling ciała + masaż gorącą czekoladą lub masaż gorącym olejem kokosowym + body wrapping + masaż twarzy + gorąca czekolada do picia na deser 

Pakiet złoty: peeling ciała + masaż gorącą czekoladą lub masaż gorącym olejem kokosowym + body wrapping + masaż twarzy + masaż stóp + gorąca czekolada do picia na deser

Facebook

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. 8 -21. Lokalizacja: centrum, wejście do gabinetu od frontu, narożne drzwi budynku. Rezerwacja wizyty w godzinach 11-19. Informacje jak przygotować się do masażu dostępne na stronie anatomiazdrowia.pl/masaz.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 650 655 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Anatomia Zdrowia


Gabinet powstał z myślą o tych, którzy nie znaleźli rozwiązania problemów zdrowotnych w konwencjonalnej, ogólnodostępnej fizjoterapii. Dla osób dbających o swoje ciało i samopoczucie przygotowano specjalne pakiety day spa, które pozwolą zapomnieć o ciężarach dnia codziennego.

Placówka specjalizuje się również w przypadkach, w których stosowana już terapia nie przyniosła rezultatów. Fizjoterapeuci zajmą się kompleksowo rehabilitacją narządu ruchu, skupiając się na usunięciu przyczyn (nie objawów), by pacjenci mogli wrócić do pełni zdrowia oraz aktywności. W pierwszej kolejności stawia się tu na solidną diagnostykę, później indywidualnie dobraną terapię, a na końcu trening medyczny i profilaktykę. Anatomię Zdrowia wyróżnia 2-etapowy proces leczenia wszelkich dolegliwości bólowych – po pierwsze diagnozowanie i leczenie, po drugie wtórna profilaktyka.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.