Alpaki Cudaki Łódź

Siedlątków 55, Pręczniew

Godzinny wstęp do zagrody z alpakami dla 1-3 osób w Alpaki Cudaki Łódź (do -39%)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:2 dni 17:22:03
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zapoznania się z ciepłymi i miękkimi w dotyku alpakami; możliwość nakarmienia, pogłaskania i przytulenia zwierząt

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • groupon jest jednocześnie biletem: tak
  • godziny otwarcia: elastyczne - ustalane po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 052 126 lub 606 116 715. Godziny otwarcia: elastyczne - ustalane po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Wymagana rezerwacja z min. 24 godz. wyprzedzeniem. Czas pobytu w zagrodzie na osobę - 1 godz. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Alpaki Cudaki Łódź

Położone nieopodal zbiornika Jeziorsko gospodarstwo, oferuje możliwość spotkania z rozmaitymi zwierzętami. Główną atrakcją Alpaków Cudaków są oczywiście alpaki, których spokojne usposobienie może przynieść ukojenie zarówno młodszym, jak i starszym odwiedzającym. Na terene gospodarstwa spotkać można również psy lub kozy.