Brak nowych powiadomień

Alfamedica Klinika Medycyny Estetycznej

ul. Wielicka 44, Kraków

Lipoliza iniekcyjna na wybrane partie ciała od 129,99 zł w Klinice Medycyny Estetycznej Alfamedica

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Lipoliza to sposób na wymodelowanie sylwetki lub pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc odpornych na ćwiczenia i dietę

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 15, 2021
Polecam miejsce

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: lipoliza iniekcyjna
 • dostępne partie ciała:
  • partie małe: podbródek, kark,
  • partie średnie: ramiona, pachy, bryczesy, kolana
  • partie duże: brzuch, uda, biodra
 • odstęp między zabiegami: 3-4 tyg.
 • zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej
 • czas trwania zabiegu: 30-45 min

Lipoliza iniekcyjna specjalistyczny zabieg, który polega na wstrzyknięciu medycznego preparatu, niszczącego strukturę komórek tłuszczowych. W miejscu, gdzie wykonywany był zabieg, tkanka tłuszczowa może nigdy się nie odbudować ze względu na brak możliwości ponownego napełnienia się jej komórek.

Informacje na temat zabiegu dostępne są tutaj

Warto wiedzieć

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 732 547 547. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. W przypadku próby zrealizowania usługi drugi raz przez tę samą osobę, obsługa odmówi realizacji i groupon przepadnie. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Alfamedica Klinika Medycyny Estetycznej

W przychodni zatrudnieni są lekarze różnorodnych specjalności, pracujący także w klinikach Uniwersytetu Jagiellońskiego i krakowskich szpitalach. Alfamedica Klinika Medycyny Estetycznej oferuje zabiegi medycyny estetycznej – wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym czy redukcję cellulitu – oraz zwalczające uciążliwe problemy natury medycznej lub estetycznej, takie jak nadpotliwość, bruksizm czy migrena.