Wszystkie Promocje OBI

 1. OFERTA ONLINE
  4 użyto dzisiaj
  Promocje OBI W Jednym Miejscu

  Nie przegap okazji na tańsze zakupy.

  Wygasa 31/03/2019 CET
 2. OFERTA ONLINE
  2 użyto dzisiaj
  Ostatnie Sztuki Taniej

  Ostatnie sztuki! Wyprzedaż OBI trwa do wyczerpania zapasów. Towar może posiada uszkodzone, niekompletne opakowanie lub pochodzić z ekspozycji.

  Wygasa 30/04/2019 CET
 3. OFERTA ONLINE
  Ostanie Chwile Wyprzedaży

  Ponad 500 produktów z 6 różnych kategorii.

 4. OFERTA ONLINE
  Artykuły Budowlane

  Sprawdź ofertę OBI na artykuły budowlane.

 5. OFERTA ONLINE
  Artykuły Ogrodnicze

  Przygotuj się na wiosenne porządki w ogrodzie z OBI.

 6. OFERTA ONLINE
  Sprawdzone Ceny

  Oferty dla majsterkowiczów, sprawdź.

  Wygasa 31/03/2019 CET
 7. OFERTA ONLINE
  Wszystko Do Twojego Ogrodu

  Produkty i sprzęt do projektowania, tworzenia oraz pielęgnacji ogrodu.

 8. OFERTA ONLINE
  Wyposażenie Do Każdego Warsztatu

  Artykuły żelazne, akcesoria samochodowe, elektronika i zabezpieczenia - sprawdź.

 9. OFERTA ONLINE
  Prosty Sposób Na Wygodne Mieszkanie

  Zainspiruj się na www.obi.pl.

 10. OFERTA ONLINE
  Sprawdź Dostępne Promocje

  Okazje cenowe w OBI, nie przegap okazji.

 11. OFERTA ONLINE
  Odmień Swoją Kuchnię W Promocyjnej Cenie

  Zainspiruj się produktami z kategorii "Kuchnia".

 12. OFERTA ONLINE
  Dostawa Już Od 19,99zł

  Aby zweryfikować koszty dostawy, podczas składania zamówienia uzupełnij pole z kodem pocztowym, a system sam przeliczy koszty. Koszt przesyłki do odległych obszarów (poza standardową strefą dostawy rezerwacji online) jest obliczany indywidualnie przez pracownika marketu OBI w kalkulacji taryfy dla dostawy.

 13. OFERTA ONLINE
  Zamów I Odbierz

  Jeśli dany artykuł jest dostępny w Twoim markecie Obi i znajduje się przy nim zakładka „Zamów i Odbierz” to możesz zarezerwować produkt przez internet – a następnie zapłacić i odebrać towar w dogodnym dla siebie terminie w wybranym markecie.

 14. OFERTA ONLINE
  % Oferty OBI %

  Mocne Okazje Cenowe.

OBI to sieć marketów na europejskim rynku budowlanym, powstała w 1970 roku w Niemczech. Należy do grupy Tengelmann Group. OBI jest drugą pod względem wielkości siecią sklepów z kategorii zrób to sam w Europie i trzecią na świecie.

W latach 2015-2017, dzięki zaufaniu naszych klientów oraz przyjaźni, jaką nas obdarzyli, otrzymaliśmy Gwiazdę Jakości Obsługi oraz nagrodę SUPERBRANDS Polska. Te wyróżnienia wiele mówią o naszym zespole, który na co dzień stara się sprostać przeróżnym wymaganiom, stawianym przez wiernych kupujących. O przyznaniu Gwiazdy Jakości Obsługi oraz nagrody SUPERBRANDS Polska decydują konsumenci, tym bardziej czujemy się docenieni i jednocześnie pragniemy zapewnić, że jakość obsługi w marketach OBI z każdym dniem będzie na coraz wyższym poziomie, miedzy innymi dzięki uwagom i sugestiom naszych klientów, które traktujemy z największym szacunkiem.

Sklep OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.

Od teraz kody do sklepu www.obi.pl dostępne w kuponach rabatowych Groupon.

Jak działają kody rabatowe