watchzone.pl

9 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na zakup 1 smartwatcha w watchzone.pl

Oferta ograniczona czasowo!
2 250+ odsłon dziennie
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


W ofercie szeroki wybór tzw. inteligentnych zegarków, łączących w sobie tradycyjne funkcje ze smartfonem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Oferta

Groupon zniżkowy na zakup 1 smartwatcha na stronie watchzone.pl

  • 9 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Konieczna jest dopłata na stronie sklepu.

Jak zadbać o siebie w nowoczesny sposób? Można kupić smartwatch, który posiada tryb aktywności fizycznej, monitor snu oraz krokomierz. Wśród dostępnych funkcji są także różne tryby treningu do wyboru, miernik ciśnienia i natlenienia krwi, monitor przypominania o nawadnianiu organizmu i rejestr spalonych kalorii.

Smartwatch to gadżet, który sprawdza się w rozmaitych sytuacjach. Nie tylko pomaga w realizacji noworocznych postanowień, ale też pozwala na ciągłą łączność ze światem. Może być kompatybilny z systemem iOS oraz Android.

Smartwatche dostępne w Watchzone mają też takie funkcje, jak wyświetlanie połączenia z identyfikacją numeru lub nazwą wraz z możliwością odbierania, wykonywania i odrzucania połączeń, a nawet możliwość odbierania wiadomości SMS i powiadomień dźwiękowych z aplikacji Facebook, Skype czy Twitter.

Zegarek może mieć wbudowany głośnik, mikrofon oraz kamerę do zdjęć i filmów, a także dyktafon, stoper, kalkulator, kalendarz, przeglądarkę zdjęć i budzik. Przy jego użyciu można odtwarzać muzykę z telefonu.

Smartwatch jest pomysłem na prezent na każdą okazję: walentynki, urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Dzień Ojca czy Boże Narodzenie.

Warunki


Groupon ważny do 31.01.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 groupon upoważnia do zakupu 1 zegarka ze sklepu watchzone.pl. Grouponów nie można łączyć.
Realizacja: na stronie watchzone.pl z użyciem kodu grouponu. 
Dodatkowe informacje: różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na stronie. Wysyłka bezpłatna, czas realizacji: 1-3 dni robocze (kurier GLS).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

watchzone.pl


Ogromny wybór zegarków czeka na odwiedzających serwis watchzone.pl. W asortymencie sklepu znajdują się damskie i męskie modele, zarówno znanych marek, jak i tych młodszych, które dopiero zyskują na popularności. Warto zaznaczyć, iż serwis posiada serię zegarków sportowych, wyposażonych w wiele przydatnych funkcji.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.