watchzone.pl

9 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na zakup 1 smartwatcha w watchzone.pl

Do -94%
Wybierz opcję

Wyróżniki


W ofercie szeroki wybór tzw. inteligentnych zegarków, łączących w sobie tradycyjne funkcje ze smartfonem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta

Groupon zniżkowy na zakup 1 smartwatcha na stronie watchzone.pl

  • 9 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Konieczna jest dopłata na stronie sklepu.

Jak zadbać o siebie w nowoczesny sposób? Można kupić smartwatch, który posiada tryb aktywności fizycznej, monitor snu oraz krokomierz. Wśród dostępnych funkcji są także różne tryby treningu do wyboru, miernik ciśnienia i natlenienia krwi, monitor przypominania o nawadnianiu organizmu i rejestr spalonych kalorii.

Smartwatch to gadżet, który sprawdza się w rozmaitych sytuacjach. Nie tylko pomaga w realizacji noworocznych postanowień, ale też pozwala na ciągłą łączność ze światem. Może być kompatybilny z systemem iOS oraz Android.

Smartwatche dostępne w Watchzone mają też takie funkcje, jak wyświetlanie połączenia z identyfikacją numeru lub nazwą wraz z możliwością odbierania, wykonywania i odrzucania połączeń, a nawet możliwość odbierania wiadomości SMS i powiadomień dźwiękowych z aplikacji Facebook, Skype czy Twitter.

Zegarek może mieć wbudowany głośnik, mikrofon oraz kamerę do zdjęć i filmów, a także dyktafon, stoper, kalkulator, kalendarz, przeglądarkę zdjęć i budzik. Przy jego użyciu można odtwarzać muzykę z telefonu.

Smartwatch jest pomysłem na prezent na każdą okazję: walentynki, urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Dzień Ojca czy Boże Narodzenie.

Warunki


Groupon ważny do 31.01.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 groupon upoważnia do zakupu 1 zegarka ze sklepu watchzone.pl. Grouponów nie można łączyć.
Realizacja: na stronie watchzone.pl z użyciem kodu grouponu. 
Dodatkowe informacje: różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na stronie. Wysyłka bezpłatna, czas realizacji: 1-3 dni robocze (kurier GLS).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

watchzone.pl


Ogromny wybór zegarków czeka na odwiedzających serwis watchzone.pl. W asortymencie sklepu znajdują się damskie i męskie modele, zarówno znanych marek, jak i tych młodszych, które dopiero zyskują na popularności. Warto zaznaczyć, iż serwis posiada serię zegarków sportowych, wyposażonych w wiele przydatnych funkcji. Oferta sklepu obejmuje również smartwatche, bransoletki, słuchawki.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.