Personalizowany kubek na Dzień Babci i Dziadka za 25 zł na stronie 4MyArt.pl (zamiast 49 zł)

Do -49%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Oferta

  • 25 zł zamiast 49 zł za personalizowany kubek na Dzień Babci i Dziadka.

Kubki o pojemności 330 ml dostępne w 20 oryginalnych modelach do wyboru

Szczegóły

  • kubek o pojemności 330 ml
  • 20 modeli do wyboru – w tym 4, na których można umieścić imię babci lub dziadka i 2, na których można umieścić własne zdjęcie
  • pomysł na prezent z okazji święta dziadków

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy zamówić produkt na https://4myart.eu/173-kubki, wybrać interesujący wzór i w przypadku personalizacji uzupełnić odpowiednie pola. W pole kod rabatowy znajdujący się w koszyku wpisz kod grouponu. Wybierz sposób dostawy i podaj dane do wysyłki.
Dodatkowe informacje: niektóre produkty spersonalizowane nie podlegają zwrotowi. Masz pytania? Skontaktuj się z dostawcą za pomocą maila: info@4myart.pl.
Dostawa: przesyłka kurierska na terenie Polski płatna 19 zł. Kurier GLS lub Paczkomat płatny 11 zł. Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze od jego złożenia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

4MyArt.pl


Pełen gadżetów i pomysłów na prezent sklep internetowy powstał z myślą o osobach, które lubią oryginalne i niepowtarzalne produkty, jakie można samodzielnie zaprojektować. 4MyArt.pl to nie tylko śmieszne kubki czy koszulki z nadrukami dla kobiet, mężczyzn, par i kibiców. Dostępne są tu także personalizowane torby na zakupy, wałki do ciasta, deski do krojenia, dodatki i kufle, które można wykorzystać na organizowanych imprezach.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.