Personalizowany kubek na Dzień Babci i Dziadka za 25 zł na stronie 4MyArt.pl (zamiast 49 zł)

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -49%

Komentarze

566 Opinii

Szybko sprawnie i wedlyg opisu :) polecam
Agnieszka S. · 9 stycznia 2018
Jestem bardzo zadowolona z wykonania, natomiast przesyłka szła ponad 3 tygodnie i bałam się, że nie zdąży na święta. Bardzo dobre na prezent!! Zamawiałam wcześniej deski z grawerem i nie było takiego problemu z przesyłką jak przy kalendarzach - nie wiem od czego to zależy🙂ogólnie polecam!!jeżeli ma być na prezent zamawiać dużo wcześniej!
Paulina K. · 4 stycznia 2018
Bardzo dobrze wykonane deski z indywidualnym napisem. Szybka dostawa
Kamila Z. · 3 stycznia 2018

W skrócie


Oferta

  • 25 zł zamiast 49 zł za personalizowany kubek na Dzień Babci i Dziadka.

Kubki o pojemności 330 ml dostępne w 20 oryginalnych modelach do wyboru

Szczegóły

  • kubek o pojemności 330 ml
  • 20 modeli do wyboru – w tym 4, na których można umieścić imię babci lub dziadka i 2, na których można umieścić własne zdjęcie
  • pomysł na prezent z okazji święta dziadków

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy zamówić produkt na https://4myart.eu/173-kubki, wybrać interesujący wzór i w przypadku personalizacji uzupełnić odpowiednie pola. W pole kod rabatowy znajdujący się w koszyku wpisz kod grouponu. Wybierz sposób dostawy i podaj dane do wysyłki.
Dodatkowe informacje: niektóre produkty spersonalizowane nie podlegają zwrotowi. Masz pytania? Skontaktuj się z dostawcą za pomocą maila: info@4myart.pl.
Dostawa: przesyłka kurierska na terenie Polski płatna 19 zł. Kurier GLS lub Paczkomat płatny 11 zł. Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze od jego złożenia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

4MyArt.pl


Pełen gadżetów i pomysłów na prezent sklep internetowy powstał z myślą o osobach, które lubią oryginalne i niepowtarzalne produkty, jakie można samodzielnie zaprojektować. 4MyArt.pl to nie tylko śmieszne kubki czy koszulki z nadrukami dla kobiet, mężczyzn, par i kibiców. Dostępne są tu także personalizowane torby na zakupy, wałki do ciasta, deski do krojenia, dodatki i kufle, które można wykorzystać na organizowanych imprezach.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.