Park Wodny Beszeniowa

Całodzienny bilet Aqua Ticket do wodnego parku Beszeniowa (59,90 zł) z lunch menu (79,90 zł) na Słowacji

Do -49%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Wodny raj Bešeňová: baseny zewnętrzne z wodą geotermalną, kryte baseny z wewnętrzną zjeżdżalnią, wielka wieża z 6 zjeżdżalniami i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Całodzienny wstęp do parku wodnego:

  • 59,90 zł zamiast 113 zł za Aqua Ticket (bez saun)
  • 79,90 zł zamiast 156 zł za Aqua Ticket (bez saun) oraz lunch (zupa i drugie danie według menu dnia)

Oferta do wykorzystania w terminie od 03.09.2018 do 25.12.2018.

AQUA Ticket (z wyłączeniem saun) obejmuje:

  • baseny zewnętrzne z wodą geotermalną,
  • kryte baseny z czystą wodą i wewnętrzną zjeżdżalnią w hali basenowej,
  • fitness na świeżym powietrzu,
  • basen ze sztucznymi falami,
  • wielką wieżę z 6 zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 1 km,
  • basen dla dzieci z basenem z wodnymi atrakcjami.

Lunch menu dostępne będzie w restauracji Bistro.

Dostępność atrakcji jest uzależniona od sezonowości, dokładne informacje i godziny otwarcia można znaleźć tutaj.

Dokonując zakupu akceptujesz warunki regulaminu Parku Wodnego Beszeniowa. Regulamin dostępny: tutaj.

Warunki


Groupon ważny od 03.09.2018 do 25.12.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: po przybyciu pokaż w kasie wydrukowany groupon i wymień go na bilet wstępu. Wstęp jest jednorazowy. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia można sprawdzić tutaj
Dodatkowe informacje: dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie (maks. 2 dzieci na 1 osobę dorosłą). W celu weryfikacji wieku dziecka należy okazać ważny dokument tożsamości. Bezpłatnie: parking i Wi-Fi. Możliwość jednorazowego wstępu (maks. 3 godz.) do strefy Saunowy Świat za dopłatą na miejscu w kasie obiektu w cenie specjalnej 6 EUR/osoba. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin wodnego parku Bešeňová. Wodny park nie gwarantuje leżaków i szafek dla każdego klienta korzystającego z oferty – uzależnione jest to od liczby osób przebywających w obiekcie. Realizacja grouponu uzależniona jest od przepustowości obiektu. Za dopłatą 2 EUR w kasie Tatralandii istnieje możliwość zakupu biletu wstępu do Tatralandii. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wodny Park Beszeniowa


Nowa, elegancka Beszeniowa to doskonałe połączenie relaksu i zabawy. Dzięki możliwości wyboru wody geotermalnej, lub czystej, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Magiczne miejsce pełne relaksu, znajdziesz w termalnym sercu Liptowa, w nowej Beszeniowej. Kurort oferuje wypoczynek w 9 basenach z wodą termalną lub krystalicznie czystą o temperaturze wody nawet do 40 °C. Woda geotermalna o brunatno-brązowym zabarwieniu, dzięki wysokiej zawartości minerałów zbawiennie wpływa na skórę, układ oddechowy i ruchowy. W Beszeniowej oprócz harmonii dla ciała i duszy, wszyscy członkowie rodziny znajdą dla siebie wymarzoną zabawę na 7 zjeżdżalniach, w basenie z falami morskimi. Dzięki temu Beszeniowa to idealne miejsce na urlop dla rodzin z dziećmi.

Wypoczynkowe Atrium stanowi serce całego kompleksu krytego. Wypełnione światłem wnętrze jest oazą spokoju dla poszukujących ciszy i ukojenia. Amatorów dobrej kuchni zachwyci połączenie z największą restauracją w Beszeniowej, Bistro. Oprócz wyśmienitych dań przygotowywanych ze świeżych składników, można tu delektować się pięknymi widokami na region Liptowa.W Beszeniowej również rodziny z dziećmi mogą znaleźć dla siebie wymarzoną zabawę na 7 zjeżdżalniach. Wyjątkowe i niepowtarzalne wrażenie przyboju morskiego oferuje basen ze sztucznymi falami.

Przypływ nowej energii gwarantuje świat saun z 6 łaźniami parowymi i zabiegami relaksacyjnymi. Coraz większą popularnością cieszą się w nowej Beszeniowej rytuały saunowe i peelingi, które oferujemy nie tylko w dzień, ale także w blasku księżyca podczas imprez specjalnych pod nazwą Noce rytuałów saunowych.

Nowy kompleks saun Harmónia ma również nowoczesną kopułę sauny, w której można podziwiać ritualy saunowe z efektami muzycznymi i świetlnymi. Jest to pierwsza tego typu sauna na Słowacji. Po wyjątkowym teatrze odbywa się chłodzenie pod nie kończącymi się wodospadami Bešeňovskiej jaskini.

Park Wodny Beszeniowa

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Park wodny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.