Multikino

Multikino

Do -46%
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Oferta

  • 12,99 zł zamiast 24 zł za bilet ważny od poniedziałku do niedzieli na seans filmowy VR.

Multikina w warszawskich Złotych Tarasach, na Targówku, a także w Szczecinie jako pierwsze w Polsce oferują seanse wirtualnej rzeczywistości. Miłośnicy filmów i technologii VR będą mogli obejrzeć kilkanaście produkcji filmowych w 360 stopniach, w specjalnej sali kinowej. Wysoka rozdzielczość wyświetlanego obrazu (2960 x 1440 pikseli na jedno oko) sprawia, że można odnieść wrażenie, iż jest się uczestnikiem samego filmu i jednym z jego aktorów. Projekcje trwają ok. 20 minut i są skierowane do każdej grupy wiekowej – od najmłodszych po osoby starsze.

Filmy VR pogrupowane są w kategorie, w tym m.in.:

  • VR Rodzinny – dedykowany całej rodzinie. W tym bloku filmowym zabawę zarówno najmłodszym, jak i dorosłym gwarantują m.in. twórcy kinowego hitu „Madagaskar”.
  • VR Podróże – nie trzeba wyjeżdżać, żeby podróżować. Wystarczy usiąść wygodnie i przenieść się do najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Dzięki VR Podróże nie tylko można zobaczyć wymarzone zakamarki świata, ale poczuć się, jakby było się tam osobiście.
  • VR Experience – najbardziej emocjonująca odsłona VR. Tutaj można odkryć światy dotąd niedostępne, doświadczyć innych wymiarów, przekroczyć granice możliwości poznawczych.

W repertuarze np:

  • “SMOLIK//KEV FOX ON THE ROAD”.

Pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie film dokumentalny o tematyce muzycznej zrealizowany w technologii Cinematic VR. “SMOLIK//KEV FOX ON THE ROAD” to wizualne doświadczenie VR będące podróżą po muzyce Andrzeja Smolika i Kev’a Fox’a. Dzięki technologii VR widz może przenieść się w intymną przestrzeń twórców, którzy opowiadają o swoim życiu, pasjach i wzajemnej współpracy. Razem z bohaterami udamy się w trasę koncertową, zajrzymy na backstage, będziemy w studio podczas nagrań, a nawet przejedziemy się starym Cadillackiem.

Produkcja: RASTER FILM Reżyseria: Paweł Orwat. Zdjęcia: Patryk Jordanowicz, Montaż: Maciej Gryzełko, Dźwięk: Filip Marciniak, Kolor korekcja: Frank Futerro, Kierownictwo produkcji: Rafał Ulicki.

Wszystkie filmy oraz aktualny repertuar znaleźć można tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii VR w Multikinie Złote Tarasy, Multikinie Targówek oraz Multikinie w Szczecinie.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności grouponu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość wymiany na bilet na sens filmowy zależy od dostępności miejsc na wybranym przez jego posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 30.09.2018. 

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 27 miastach, dysponując 258 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Multikino

Nocna rozrywka, Filmy, Atrakcje dla dzieci, Program dla dzieci, Bilety, Film
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.