Uber Eats

Uber Eats: McDonald's i setki innych restauracji z nielimitowaną, darmową dostawą – Warszawy, Poznania i Krakowa

810+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Oferta

Groupon na nielimitowaną, darmową dostawę zamówień z Uber Eats na terenie Warszawy, Poznania i Krakowa:

  • 5 zł za darmową, nielimitowaną dostawę przez 2 tygodnie,
  • 10 zł za darmową, nielimitowaną dostawę przez miesiąc,
  • 15 zł za darmową, nielimitowaną dostawę przez 2 miesiące,
  • 20 zł za dostawę nielimitowaną ze zniżką 50% przez 6 miesięcy.

Uber Eats to platforma, dzięki której zamawianie jedzenia z McDonald’s oraz setek innych ulubionych lokalnych restauracji jest teraz równie łatwe i szybkie, jak zamówienie przejazdu.

Nawet 160 zł oszczędności w 2 miesiace – zakładając 2 zamówienia tygodniowo.

Standardowa cena dostawy w Warszawie wynosi 9,99 zł, w Poznaniu i Krakowie 7,99 zł.

Dlaczego warto korzystać z Uber Eats?

  • Szybka dostawa – od momentu zamówienia jedzenia do momentu, gdy dostawca dostarczy zamówienie, mija średnio 30 minut.
  • Najlepsze restauracje – w Uber Eats do wyboru są najlepsze restauracje w Poznaniu i w Warszawie, na różnym pułapie cenowym, m.in. Mąka i Woda, Batida, Palmier, Mr. Pancake, Soul Kitchen, Fenicja.
  • Wygodna i przejrzysta aplikacja – w aplikacji Uber Eats oraz na platformie ubereats.com widać dokładnie zamówienie oraz spodziewany czas dostawy na podstawie aktualnych danych. Płatność odbywa się bezgotówkowo przez aplikację.
  • Możliwość śledzenia swojego zamówienia – gdy tylko dostawca odbierze zamówienie, widać na mapie, w którym miejscu obecnie się znajduje i za ile minut pojawi się pod drzwiami klienta. Jedzenie jest dostarczane przez dostawców rowerowych, motocyklowych oraz samochodowych Uber Eats.
  • Brak minimalnej wartości zamówienia – w Uber Eats można zamawiać co się chce, kiedy się chce i ile się chce.

Kiedy i gdzie można zamawiać jedzenie z dostawą w Uber Eats?

Usługa Uber Eats dostępna jest w godzinach od 11:00 do 23:00 przez siedem dni w tygodniu.

Czy kurier dostarczy jedzenie do domu lub do biura?

Kurier dostarczy zamówienie pod drzwi klienta. Zawsze można spotkać się z kurierem również na ulicy.

Co o Uber Eats sądzą właściciele restauracji można przeczytać tutaj.

Warunki


Groupon ważny do 31.05.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Użytkownik, który nabył groupon, musi zarejestrować się w Uber Eats w ciągu miesiąca od zakupu grouponu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników Uber Eats.
Realizacja: należy pobrać aplikację Uber Eats na IOS lub Androida albo wejść na stronę www.ubereats.com i dokonać rejestracji, podając kod grouponu. Niezbędnym warunkiem rejestracji jest podanie numeru karty kredytowej lub wypukłej karty debetowej. Jeśli posiadasz już konto w aplikacji Uber zaloguj się używając tego samego loginu i hasła do aplikacji Uber Eats 
Dodatkowe informacje: możliwość realizacji zamówienia przez aplikację mobilną lub stronę internetową Uber Eats. Jeżeli użytkownik posiada już konto w aplikacji Uber, musi zalogować się, wykorzystując to istniejące konto.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Uber Eats


Świat można zmienić tylko za pomocą śmiałych rozwiązań, o czym przekonuje sukces Ubera, rewolucja sposobu, w jaki mieszkańcy mogą poruszać się w swoich miastach. Łącząc pasażerów z kierowcami za pomocą prostej i darmowej aplikacji, Uber stworzył zupełnie nowy segment rynku transportowego, który charakteryzuje się niskimi kosztami, szybkością obsługi, przejrzystością i obopólnymi korzyściami dla podróżujących razem ludzi.

Wystarczy ściągnąć aplikację, by przemierzać wybrane miasta w wygodny sposób za połowę ceny usług lokalnych przewoźników. Aplikacja umożliwia zamówienie niezawodnego kierowcy w ciągu kilku chwil. Dodatkowo użytkownik ocenia kierowców oraz samochody, może dzielić się opiniami na temat kierowców i przejazdu, oszacować potencjalny koszt, a także przesłać czas dojazdu swoim bliskim.

Obecnie Uber działa w 509 miastach na całym świecie i stale zwiększa swój globalny zasięg. Dzięki Grouponowi teraz również mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Krakowa, Trójmiasta i Aglomeracji Śląskiej mogą skorzystać z tanich, wygodnych i bezpiecznych przejazdów. Uber odmienia miasta, w których funkcjonuje – mniej samochodów na ulicach to mniejsze korki, mniejsze zanieczyszczenie środowiska, mniejsza liczba wypadków. Warto pobrać aplikację i przekonać się, jak technologia pozytywnie wpływa na miasto.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.