Zoo Safari Borysew: bilety dla 2 osób za 32,99 zł i więcej opcji

Kup jako prezent
Już 590 kupionych

W skrócie

 • Egzotyczne zwierzęta z całego świata, w tym nowo narodzone białe lwiątka
 • Kontakt oko w oko: zwierzęta oddzielone od odwiedzających tylko szklaną szybą

Warunki

Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Dni i godz. otwarcia: pon.-nd. (9-19). Zoo otwarte od 5.04.2014.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bez względu na to, czy drzemie w Tobie dzikie zwierzę, czy też wolisz udawać słodkiego misia, z dzisiejszym grouponem masz okazję stanąć oko w oko z prawdziwym zwierzakiem. Wystarczy, że wybierzesz się do Zoo Safari Borysew.

Oferta
bilety do zoo w 1 z 3 opcji:

1) 32,99 zł za bilety dla 2 osób,
2) 48,99 zł za bilety dla 3 osób,
3) 64,99 zł za bilety dla 4 osób.

Zoo Safari Borysew
Na 22 hektarach terenu goście podziwiać mogą ponad 350 wspaniałych zwierzaków, reprezentujących 80 gatunków z 5 kontynentów. Znajdują się wśród nich najgroźniejsze drapieżniki świata – białe tygrysy bengalskie, kilka gatunków antylop, małp oraz zebr, tapir, ptactwo wodne, żółwie, węże i wiele innych okazów. Ze zwierzętami można stanąć oko w oko, gdyż od zwiedzających dzieli je tylko szklana szyba. Niemałą atrakcją jest spotkanie z białymi lwiątkami, których narodziny były wydarzeniem opisywanym przez wszystkie media na świecie, w tym "The New York Times" i "The Guardian".

Na terenie zoo znajduje się także zwierzyniec, w którym najmłodsi goście mogą pobawić się z kózkami miniaturkami, owieczkami kameruńskimi, alpakami, świnkami wietnamskimi, osiołkami i królikami. Za niewielką opłatą mogą również poszaleć w Figlarni, gdzie specjalnie dla nich przygotowano m.in. trampolinę, dmuchaną zjeżdżalnię i basen, a także pojeździć na kucyku szetlandzkim. Figlom w figlarni nie przeszkodzi nawet pogoda, ponieważ teren zabaw znajduje się pod sferycznym namiotem. A ponieważ najlepsze efekty przynosi nauka przez zabawę, na terenie zoo jest również nowocześnie wyposażona salka edukacyjna, gdzie maluchy mogą pogłębiać swoją wiedzę.

Komentarze

Ceny poza ofertą na groupon powinny być niższe. Wtedy częściej możnaby tam jeździć z dzieciakami,
Jan T. · 23 lutego 2015
Rozwijajcie się tak dalej:)
Katarzyna W. · 16 października 2014
Piękne, zadbane egzotyczne zwierzęta. Opiekunowie, którzy opowiadają interesujące historie zwierząt. Mini zoo i figlarnia. Domek do przewijania dzieci... Nic dodać, nic ująć. Wspaniała lekcja przyrody dla dzieci i dorosłych :) Dziękujemy i na pewno do Was wrócimy :)
Małgorzata D. · 13 października 2014
Merchant Location Map
 1. 1

  Poddębice

  Borysew 25

  Poddębice, ŁÓDZKIE 99-200

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}