Zoo Safari Borysew: bilety dla 2 osób za 32,99 zł i więcej opcji

Poddębice

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
590+ kupionych

W skrócie


Bez względu na to, czy drzemie w Tobie dzikie zwierzę, czy też wolisz udawać słodkiego misia, z dzisiejszym grouponem masz okazję stanąć oko w oko z prawdziwym zwierzakiem. Wystarczy, że wybierzesz się do Zoo Safari Borysew.

Oferta
bilety do zoo w 1 z 3 opcji:

1) 32,99 zł za bilety dla 2 osób,
2) 48,99 zł za bilety dla 3 osób,
3) 64,99 zł za bilety dla 4 osób.

Zoo Safari Borysew
Na 22 hektarach terenu goście podziwiać mogą ponad 350 wspaniałych zwierzaków, reprezentujących 80 gatunków z 5 kontynentów. Znajdują się wśród nich najgroźniejsze drapieżniki świata – białe tygrysy bengalskie, kilka gatunków antylop, małp oraz zebr, tapir, ptactwo wodne, żółwie, węże i wiele innych okazów. Ze zwierzętami można stanąć oko w oko, gdyż od zwiedzających dzieli je tylko szklana szyba. Niemałą atrakcją jest spotkanie z białymi lwiątkami, których narodziny były wydarzeniem opisywanym przez wszystkie media na świecie, w tym "The New York Times" i "The Guardian".

Na terenie zoo znajduje się także zwierzyniec, w którym najmłodsi goście mogą pobawić się z kózkami miniaturkami, owieczkami kameruńskimi, alpakami, świnkami wietnamskimi, osiołkami i królikami. Za niewielką opłatą mogą również poszaleć w Figlarni, gdzie specjalnie dla nich przygotowano m.in. trampolinę, dmuchaną zjeżdżalnię i basen, a także pojeździć na kucyku szetlandzkim. Figlom w figlarni nie przeszkodzi nawet pogoda, ponieważ teren zabaw znajduje się pod sferycznym namiotem. A ponieważ najlepsze efekty przynosi nauka przez zabawę, na terenie zoo jest również nowocześnie wyposażona salka edukacyjna, gdzie maluchy mogą pogłębiać swoją wiedzę.

Warunki


Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Dni i godz. otwarcia: pon.-nd. (9-19). Zoo otwarte od 5.04.2014.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zoo Safari Borysew


Komentarze

Ceny poza ofertą na groupon powinny być niższe. Wtedy częściej możnaby tam jeździć z dzieciakami,
Jan T. · 23 lutego 2015
Rozwijajcie się tak dalej:)
Katarzyna W. · 16 października 2014
Piękne, zadbane egzotyczne zwierzęta. Opiekunowie, którzy opowiadają interesujące historie zwierząt. Mini zoo i figlarnia. Domek do przewijania dzieci... Nic dodać, nic ująć. Wspaniała lekcja przyrody dla dzieci i dorosłych :) Dziękujemy i na pewno do Was wrócimy :)
Małgorzata D. · 13 października 2014
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.