Brak nowych powiadomień

Zmiana Kebap Rzemieślniczy

12 zł za groupon wart 20 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Zmiana Kebap Rzemieślniczy w Gdańsku (-40%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -40%
1 Opinii
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

Okazja do spróbowania prawdziwego, tureckiego przysmaku w wersji mięsnej lub wegetariańskiej z dowolnymi dodatkami

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni/potrawy: kebab
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol, poza napojami przygotowywanymi w lokalu, tj. lemoniadą i herbatą

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w lokalu. Osoby korzystające z oferty na wynos i na wywóz nie mogą liczyć na miejsca siedzące w lokalu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje dania w lokalu, na wynos oraz na dowóz.
Rezerwacja na wynos nie jest wymagana.
Rezerwacja w lokalu:
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Rezerwacja na dowóz:
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 785 705 045 z podaniem kodu zabezpieczającego. Po dokonaniu zamówienia nie przysługuje prawo rezygnacji z zamówienia. Czas realizacji zamówienia na dowóz uzależniony jest liczbą realizowanych zamówień w danym przedziale czasowym. Minimalna kwota zamówienia to 30 zł. Mapa dowozu dostępna tutaj. Zasięg dowozów może ulec zmianie. Opłata za dowóz to 6 zł, płatne u kierowcy przy odbiorze zamówienia.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zmiana Kebap Rzemieślniczy

Miłośnicy tureckiego przysmaku, którzy szukają dania wysokiej jakości mogą spełnić swe kulinarne zachcianki dzięki zlokalizowanej w Trójmieście restauracji. Zmiana Kebap Rzemieślniczy oferuje kebapy o tradycyjnym smaku, wykonane ze świeżego mięsa wołowo-baraniego lub mięsa z podudzia kurzego, z sosami własnej produkcji, warzywami krojonymi i przyprawianymi na miejscu oraz w samodzielnie zawijane ormiańskie, naturalne lawasze. Wersji jest wiele, również dla wegetarian.

Zmiana Kebap Rzemieślniczy

Restauracja, Bliskowschodnia
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.