Re Clinic

5 (1 Opinii)

Pakiet 40 zabiegów wyszczuplających za 599 zł w Re Clinic Medycyna Estetyczna - 2 lokalizacje

Oferta ograniczona czasowo!
1 Opinii
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócieWyczaruj sobie wymarzoną figurę, udając się z dzisiejszym grouponem do Re Clinic Medycyna Estetyczna.

Oferta

  • 599 zł za pakiet 40 zabiegów wyszczuplających: lipoliza ultradźwiękowa, terapia ciepłem RF, mezoterapia bezigłowa, drenaż limfatyczny.

Seria zabiegów modelujących i ujędrniających pozwoli na dobre zmniejszyć obwód ciała, wyszczuplić sylwetkę oraz spalić tkankę tłuszczową. Lipoliza ultradźwiękowa skutecznie ujędrni skórę. Drenaż limfatyczny przyspieszy krążenie oraz pomoże się zrelaksować i pozbyć toksyn z organizmu. Fale radiowe odmłodzą skórę i intensywnie ujędrnią całe ciało. W czasie mezoterapii bezigłowej wprowadzone zostaną też odżywcze i liftingujące substancje, które widocznie uelastycznią skórę, zlikwidują cellulit, rozstępy i pozostawią ją gładką oraz promienną. Seria aż 40 zabiegów gwarantuje widoczne i trwałe efekty szczupłej, wymodelowanej sylwetki.

Re Clinic Medycyna Estetyczna
Miejsce, w którym praca łączy się z pasją w odpowiedzi na najnowsze odkrycia medycyny estetycznej i kosmetologii to w skrócie Re Clinic Medycyna Estetyczna. Placówka oferuje najlepsze urządzenia na rynku, efektowne i bezpieczne zabiegi wykonywane przez zespół doświadczonych profesjonalistów - lekarzy i kosmetologów, a także całkowitą sterylność usług z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i preparatów.

Każdy zabieg czy każda seria zabiegów poprzedzona jest wnikliwą konsultacją lekarską lub kosmetologiczną, aby każda z usług była idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.

Warunki


Groupon ważny przez 10 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 884 808 898 lub 606 201 461.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Re Clinic


Re Clinic

Zabieg kosmetyczny, Laserowe wyszczuplanie, Liposukcja, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.