Golden Beauty & SPA KN

Pakiet 40 zabiegów wyszczuplających za 599 zł w Golden Beauty & SPA - 2 lokalizacje

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócieWyczaruj sobie wymarzoną figurę, udając się z dzisiejszym grouponem do Re Clinic Medycyna Estetyczna.

Oferta

  • 599 zł za pakiet 40 zabiegów wyszczuplających: lipoliza ultradźwiękowa, terapia ciepłem RF, mezoterapia bezigłowa, drenaż limfatyczny.

Seria zabiegów modelujących i ujędrniających pozwoli na dobre zmniejszyć obwód ciała, wyszczuplić sylwetkę oraz spalić tkankę tłuszczową. Lipoliza ultradźwiękowa skutecznie ujędrni skórę. Drenaż limfatyczny przyspieszy krążenie oraz pomoże się zrelaksować i pozbyć toksyn z organizmu. Fale radiowe odmłodzą skórę i intensywnie ujędrnią całe ciało. W czasie mezoterapii bezigłowej wprowadzone zostaną też odżywcze i liftingujące substancje, które widocznie uelastycznią skórę, zlikwidują cellulit, rozstępy i pozostawią ją gładką oraz promienną. Seria aż 40 zabiegów gwarantuje widoczne i trwałe efekty szczupłej, wymodelowanej sylwetki.

Re Clinic Medycyna Estetyczna
Miejsce, w którym praca łączy się z pasją w odpowiedzi na najnowsze odkrycia medycyny estetycznej i kosmetologii to w skrócie Re Clinic Medycyna Estetyczna. Placówka oferuje najlepsze urządzenia na rynku, efektowne i bezpieczne zabiegi wykonywane przez zespół doświadczonych profesjonalistów - lekarzy i kosmetologów, a także całkowitą sterylność usług z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i preparatów.

Każdy zabieg czy każda seria zabiegów poprzedzona jest wnikliwą konsultacją lekarską lub kosmetologiczną, aby każda z usług była idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.

Warunki


Groupon ważny przez 10 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. http://goldenbeauty.pl/kontakt/ Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Golden Beauty & SPA KN


Golden Beauty & SPA KN

Zabieg kosmetyczny, Laserowe wyszczuplanie, Liposukcja, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.