Brak nowych powiadomień

Zielona Torebka

Zbilansowana dieta sokowa: catering 5-dniowy za 189,99 zł i więcej opcji z firmą Zielona Torebka

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dodająca energii i poprawiająca samopoczucie dieta sokowa pozwoli przywrócić naturalną równowagę organizmu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Catering dietetyczny: zbilansowana dieta sokowa 800-1200 kcal

  • 189,99 zł zamiast 279 zł za 5-dniowy catering dietetyczny
  • 259,99 zł zamiast 389 zł za 7-dniowy catering dietetyczny
  • 374,99 zł zamiast 569 zł za 10-dniowy catering dietetyczny
  • 499,99 zł zamiast 779 zł za 14-dniowy catering dietetyczny

Catering obejmuje soki, przeciery owocowe lub warzywne składające się z 5 porcji 300-500 ml o kaloryczności 800-1200 kcal.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dostawa na terenie Warszawy w cenie grouponu. Zamówienia realizowane od poniedziałku. W przypadku zakupienia więcej niż 1 grouponu możliwość dostawy do tej samej lokalizacji wyłącznie o tej samej godzinie. Dostawy realizowane w godz. 19-6. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 207 301 lub e-mail: biuro@zielona-torebka.pl podając dane do dostawy oraz kod grouponu i kod zabezpieczający. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Zielona Torebka

Zielona Torebka to propozycja dla tych, dla których ważne są: zdrowie, piękna sylwetka i wolny czas. Każdy posiłek, który towarzyszy klientom Zielonej Torebki podczas aktywnego dnia pracy lub treningu, składa się ze świeżych, starannie dobranych przez dietetyka składników.

Przygotowanie nie tylko zdrowego, smacznego, ale także bogatego w składniki odżywcze, minerały i witaminy posiłku wymaga niemałej wiedzy, zaangażowania i czasu.

Dlatego też proponowane przez Zieloną Torebkę potrawy przygotowane są nie tylko w oparciu o skuteczne diety, lecz także tak, by najlepiej odpowiadały potrzebom klienta, a jednocześnie z troską o to, by posiłek był zdrowy, pełen kolorów i smaków. Dla wygody catering może być dostarczony prosto do domu lub biura.

Zielona Torebka

Imprezy okolicznościowe, Catering
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.