Multikino

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


4 937 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

A

Adrian · 1 reviews
· Reviewed 21 godzin temu
Polecam !

B

Beata · 1 reviews
· Reviewed 2 dni temu
Miła obsługa

K

KRZYSZTOF · 3 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 4 dni temu
fajowe grupony

W skrócieWybierz 1 z 5 opcji

Zestaw barowy:

 • 14,99 zł zamiast 24,90 zł za zestaw Oscar Standard (średni popcorn solony 2,4 l + średni napój 0,5 l),
 • 16,99 zł zamiast 26,90 zł za zestaw Multihit Standard (duży popcorn solony 4 l + duży napój 0,7 l),
 • 19,99 zł zamiast 32,90 zł za zestaw Nachos Standard (średnie nachos 120 g + średni napój 0,5 l),
 • 22,99 zł zamiast 31,90 zł za zestaw Dla Dwojga Standard (duży popcorn solony 4 l + 2 średnie napoje 0,5 l),
 • 26,99 zł zamiast 39,90 zł za zestaw Nachos Dla Dwojga Standard (duże nachos 170 g + 2 średnie napoje 0,5 l).

UWAGA!

zestaw Multihit Standard (duży popcorn solony 4 l + duży napój 0,7 l) jest niedostępny w lokalizacji Stary Browar, Poznań

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Nowe oblicze Greya”

Trzecia część „50 twarzy Greya” – bestsellerowej historii na podstawie powieści E.L. James. Związek Any i Christiana czekają kłopoty, bowiem na horyzoncie pojawia się Jack Hyde, były szef Any, który poprzysiągł jej zemstę.

 • „Kobiety mafii”

Kolejny film Patryka Vegi, twórcy „Pitbulla” i „Botoksu”. Doborowa obsada (m.in. Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa, a także Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior), pełne odważnych scen kino sensacyjne, humor i wielkie emocje – to wszystko czeka na widzów w filmie opowiadającym o jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce.

 • „Podatek od miłości”

Polska komedia romantyczna z Aleksandrą Domańską i Grzegorzem Damięckim. Inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego. Czy urok mężczyzny zmiękczy jej serce?

 • „Narzeczony na niby”

Komedia romantyczna z udziałem plejady polskich gwiazd (w rolach głównych m.in. Piotr Stramowski, Julia Kamińska, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak). Czy kłamstwo zawsze ma krótkie nogi? O tym będą mogli przekonać się widzowie, obserwując, jak lekkie koloryzowanie rzeczywistości wymyka się spod kontroli, doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji.

 • „Cudowny chłopak”

Historia chłopca ze zdeformowaną twarzą, o imieniu Auggie, który rozpoczyna naukę w szkole. Każdego dnia będzie stawał przed trudnym wyzwaniem – udowodnić innym dzieciom, że mimo widocznych różnic w wyglądzie zewnętrznym, jest zupełnie taki jak inni.

 • „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”

Ostatnia część trylogii. Thomas wyrusza na misję, aby odnaleźć lekarstwo zwalczające śmiertelną chorobę.

 • „Plan B”

Akcja filmu zaczyna się tuż przed walentynkami – życie bohaterów, za sprawą nieoczekiwanych wydarzeń, wywraca się całkowicie do góry nogami. Historia opowiadająca o poszukiwaniu prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

 • „Czwarta władza”

Oparta na faktach opowieść o najsłynniejszym w dziejach dziennikarstwa śledztwie, które doprowadziło do ujawnienia głęboko skrywanych sekretów władz USA. W rolach głównych Meryl Streep i Tom Hanks. Reżyserem jest Steven Spielberg.

 • „Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska”

Animacja nie tylko dla najmłodszych – najsłynniejsza pszczółka świata i jej towarzysz Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych. Stawka okaże się wyjątkowo wysoka, ale Maja z odwagą bierze udział w zawodach.

 • „Gnomy rozrabiają”

Komediowa animacja producenta „Shreka” i reżysera hitu „Gang wiewióra”. Ogrodowe krasnale okazują się legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. W pokonaniu pozaziemskiego zagrożenia będzie pomagać im dzielna Chloe oraz jej kolega z sąsiedztwa – Liam.

 • „Czarna Pantera”

Kiedy ojciec księcia T’Challa, król Wakandy, zostaje podstępnie zamordowany, książę przywdziewa kostium Czarnej Pantery. Jako przywódca musi uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.

 • „Jaskiniowiec”

Animowana komedia o jaskiniowcu, który pragnie od życia czegoś więcej niż łupanie kamienia. Dzielny Dug musi zjednoczyć swoje plemię przeciwko potężnemu wrogowi.

 • „Jumanji: Przygoda w dżungli”

Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w niebezpieczny świat dżungli, gdzie walczą o przetrwanie. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą pokonać wiele niebezpieczeństw – inaczej pozostaną w grze na zawsze.

 • „Fernando”

Animacja przybliża przygody byczka Fernando, który jest nietypowym stworzeniem – zamiast walczyć na arenie, woli odpoczywać. Pewnego dnia grupa mężczyzn szuka najbardziej odważnego byka, który mógłby wziąć udział w walkach w Madrycie. Przez pomyłkę ich wybór pada na Fernanda.

 • „Winchester. Dom duchów”

Mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Po tragicznej śmierci męża i syna Sarah Winchester jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite ze słynnego karabinu Winchester. Próbuje się przed nimi ukryć w specjalnie zbudowanej posiadłości.

 • „Kształt wody”

Akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych u szczytu zimnej wojny. Pracująca w sekretnym laboratorium rządowym Elisa odkrywa, że przeprowadzany jest tu eksperyment mogący zaważyć na losach świata. Film został nagrodzony Złotym Lwem na festiwalu filmowym w Wenecji 2017.

Pełny repertuar dostępny tutaj.

Warunki


Groupon ważny do 31.03.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: należy podać kod grouponu w barze/kasie Multikina podczas zakupu zestawu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Uwaga! zestaw Multihit Standard (duży popcorn solony 4 l + duży napój 0,7 l) jest niedostępny w lokalizacji Stary Browar, Poznań
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 27 miastach, dysponując 258 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.