zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Zacisze Z Pazurkiem

ul. Spokojna 24, Kraków

Do 41% zniżki na: Masaż dla par w firmie Zacisze z pazurkiem

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaże dobierane indywidualnie do potrzeb klienta

O tej ofercie

Cytrusowe orzeźwienie dla 2 osób - 60 min

Peeling całego ciała

aromaterapia olejkami eterycznymi

relaksacyjny masaż pleców karku oraz barków

Cytrusowe orzeźwienie dla 2 osób - 90

Peeling całego ciała, 

aromaterapia olejkami eterycznymi, 

relaksacyjny masaż całego ciała

Cytrusowe orzeźwienie dla 1 osoby - 60 min

Peeling całego ciała

aromaterapia olejkami eterycznymi

relaksacyjny masaż pleców karku oraz barków

Pełna dezynfekcja,


Możliwość wzięcia prysznica przed zabiegiem - konieczność wcześniejszego zgłoszenia chęci skorzystania z takiej możliwości

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Oferta obowiązuje w wybranych lokalizacjach. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 691 695 704. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Zacisze z Pazurkiem

Zrelaksuj się, zamknij oczy i pozostaw ciało w odpowiednich rękach. Zacisze z pazurkiem w Qlubie Naila to miejsce dla każdego, kto chciałby na chwilę uciec od spraw codziennych. Korzystanie z relaksacyjnych dobrodziejstw zabiegów SPA to czysta przyjemność. Jednocześnie to okazja, by zadbać o poprawę swojego zdrowia psychicznego i fizycznego. Oferujemy zabiegi głęboko odprężające ciało i umysł, którym towarzyszy łagodna, relaksacyjna muzyka. Podczas masażu poczujesz orzeźwiający aromat olejków eterycznych, które mogą wprawić Cię w lepszy nastrój. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta może zapewnić Ci poczucie odprężenia i satysfakcji oraz poprawić samopoczucie i kondycję. Oprócz pojedynczych zabiegów masażu oferujemy również rytuały, które mogą stanowić prezent dla bliskiej osoby.