Strzyżenie męskie (29,99 zł) lub damskie z myciem oraz modelowaniem (39,99 zł) i więcej w Yoshi Club (do -50%)

Yoshi Club Szczecin

od 39,99 zł
Kup!
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
80 zł 50% 40,01 zł
Oferta niedługo się kończy!
Już 90 kupionych

W skrócie

Zabiegi fryzjerskie to sposób na całkowitą odmianę lub odświeżenie fryzury; w ofercie m.in. strzyżenie, koloryzacja, ombre, sombre i więcej

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów salonu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłata za włosy długie (dłuższe niż do ramion) lub bardzo gęste (dodatkowe 20-50 zł).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 496 402 informując o chęci skorzystania z grouponu i z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 8 opcji

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za strzyżenie męskie,
  • 39,99 zł zamiast 80 zł za strzyżenie damskie z myciem i modelowaniem,
  • 49,99 zł zamiast 100 zł za strzyżenie damskie z myciem i modelowaniem oraz maską,
  • 79,99 zł zamiast 160 zł za strzyżenie damskie z myciem i modelowaniem oraz maską oraz regeneracją pod sauną ozonową z maską odpowiednio dobraną do potrzeby włosów,
  • 99,99 zł zamiast 160 zł za strzyżenie damskie z myciem i modelowaniem oraz maską i koloryzacją (1 kolor),
  • 129,99 zł zamiast 230 zł za opcję 5. i regenerację Colorplex z odbudową włókna włosa,
  • 129,99 zł zamiast 250 zł za strzyżenie damskie z myciem, modelowaniem, maską i koloryzacją (ombre, sombre),
  • 159,99 zł zamiast 300 zł za opcję 7. i regenerację Colorplex z odbudową włókna włosa.

Ozonowa terapia parowa szczególnie zalecana jest do regeneracji włosów zniszczonych, suchych, łamliwych, porowatych i pozbawionych naturalnego blasku. Potęguje efekt używanych odżywek, masek czy ampułek regeneracyjnych do włosów. Jej działanie polega na wykorzystaniu ciepła, które pozwala rozchylić łuski włosów. Dzięki temu cząsteczki pary wodnej, ozonu oraz substancje regenerujące bardzo łatwo wnikają w głębokie warstwy łodygi włosa powodując ich niesamowite odżywienie i nawilżenie. Finalnym efektem stosowania urządzeń do terapii ozonowej są piękne, sprężyste, elastyczne i lśniące włosy.

Zabieg regeneracji włosów i skóry głowy przy pomocy urządzeń do terapii ozonowej należy do tych z gatunku przyjemnych i odprężających.

Yoshi Club

Yoshi to po japońsku szczęśliwy, więc już sama nazwa salonu nastraja pozytywnie. Jednak liczy się to, co znajduje się w środku, a tu gości wita wyspecjalizowany zespół fryzjerów, którzy zajmują się swoimi klientami w indywidualny sposób. Styliści, przy pomocy nowoczesnego sprzętu oraz kosmetyków, tworzą na głowach przybyłych tu osób stylizacje podkreślające atuty ich wyglądu oraz ukrywające niedoskonałości, a dzieje się tak dzięki odpowiedniemu dobraniu koloru i kształtu fryzury. Odpoczynkowi sprzyja spokojna atmosfera oraz muzyka.

Komentarze

super, pelen profesjonalizm i relaks!
Justyna K. · 11 września 2017
Fachowe cięcie w bardzo miłej atmosferze :)
Aleksandra Ł. · 8 września 2017
Pani Klaudia -przemiła osoba, fachowe strzyżenie, cudowny masaż głowy. Salon- odpowiada mi taki wystrój wnętrza, który tworzy klimat naturalności, spokoju. Dla mnie -OK i polecam innym.
Anna H. · 8 września 2017

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.