Karnet nawet na 6 godzin jazdy na wrotkach od 17,90 zł w klubie Wrotkowisko w Gdańsku (do -48%)

Kup jako prezent
Już 210 kupionych

W skrócie

 • Wrotkowisko: 600 m² krytej hali do jazdy na wrotkach – odpowiednie oświetlenie i muzyka
 • W cenie wypożyczenie wrotek

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty można korzystać w dniach od poniedziałku do piątku. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk).
Rezerwacja: konieczne wcześniejsze sprawdzenie dni i godzin otwarcia hali na stronie www.wrotkowisko.com
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zawrotne prędkości mają swoich zwolenników – pasażerów japońskich pociągów czy szalonych miłośników sportowych samochodów. Jeśli jednak do nich nie należysz, a potrzeba Ci nieco rozrywki, nie musisz koniecznie wywracać swojego życia do góry nogami – wystarczy, że z dzisiejszym grouponem wybierzesz się do Wrotkowiska.

Oferta
Wrotki w 1 z 3 opcji:

1) 17,90 zł zamiast 32 zł za 2 godz. jazdy + wypożyczenie 2 par wrotek.
2) 34,90 zł zamiast 64 zł za 4 godz. jazdy + wypożyczenie 4 par wrotek.
3) 49,90 zł zamiast 96 zł za 6 godz. jazdy + wypożyczenie 6 par wrotek.

Jazda na wrotkach – uwielbiana w kolorowych latach 70. – została wyparta przez łyżworolki, ale powoli wraca do łask. Ma wiele zalet: przede wszystkim jest odpowiednia dla wszystkich osób, w każdym wieku. Wrotki są wolniejsze, a jazda na nich dużo łatwiejsza. Do tego dostarcza mnóstwo przyjemności i przyczynia się do dbania o sylwetkę. Zakupionym karnetem można dowolnie rozdysponować: skorzystać z niego samodzielnie lub ze znajomymi.

Wrotkowisko
Gdański klub to jedyne takie miejsce w Polsce, które udostępnia 600 m² powierzchni do próbowania swoich sił w jeździe na ośmiu kółkach w rytm muzyki. Na miejscu działa również serwis wrotek. Wykwalifikowana kadra nie tylko diagnozuje problemy ze sprzętem, ale również pomaga przy zakupie modeli figurowych. Ponadto organizuje różnego rodzaju imprezy, m.in. urodzinowe, rodzinne i firmowe. Warto dodać, że w przerwie kołowania po Wrotkowisku można zagrać w cymbergaja i wypić energetyczną kawę, aromatyczną herbatę lub czekoladę dostępną w automacie.
</br>

Komentarze

Dziękuję za dobrą zabawę :]
Paweł M. · 13 kwietnia 2014
Było super :)
Katarzyna T. · 8 marca 2014
Na grouponie to Wy dużo nie zarobicie, budujcie bazę danych dotychczasowych klientów i róbcie własne promocje. Powodzenia bo biznes musi żyć !!
Sebastian B. · 14 lutego 2014
Merchant Location Map
 1. 1

  Gdańsk

  Dąbrowszczaków 20 II piętro

  Gdańsk, pomorskie 80-365

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}