Wrotka Katowice

Zabawa w klubie Wrotka Katowice: 2 godziny jazdy za 14,99 zł

10+ odsłon dziennie
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Na miłośników dobrej zabawy czeka sala z wysokiej jakości nagłośnieniem, wystrzałowym oświetleniem, dużym parkietem i szeregiem atrakcji

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Oferta

  • 14,99 zł za 2 godziny jazdy na wrotkach dla 1 osoby od wt. do pt.,

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta nie dotyczy wejścia na imprezy zamknięte. Po godz. 19 wejście tylko dla osób w wieku 16+. Oferta ważna od wtorku do piątku 13-22. W Wrotka Katowice nie są honorowane groupony z Wrotka Radlin.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.  Opłaty dodatkowe: 1 zł za wypożyczenie wrotek. Rezerwacja nie jest wymagana .
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wrotka Katowice


Dla miłośników aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy przygotowano miejsce, w którym można jeździć na wrotkach przy dźwiękach energetycznej muzyki. Ci, którzy nie posiadają własnych wrotek, skorzystać mogą z oferty wypożyczalni. W piątki i soboty skusić się można na udział w tematycznej imprezie, a w weekendowe poranki na wrotkach szaleją maluchy. W przerwie zajrzeć można do kawiarenki, gdzie czekają orzeźwiające napoje i aromatyczna kawa.

Wrotka Katowice

Sport i rekreacja, Jazda na rolkach, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.