Badanie skóry głowy i włosów mikrokamerą oraz zabieg leczniczy od 59,99 zł we Wrocławskim Ośrodku Trychologii

Wrocław

160+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Polecam
Ryszard D. · 29 marca 2015
Dziękuję za miłą obsługę
Marta R. · 18 października 2012

W skrócie


Kto kosmaty, ten bogaty – zamiast dzielić włos na czworo, weź swój los pod włos i zbadaj stan tej części ciała, od której zależy Twój dobrobyt. Z dzisiejszym grouponem przeprowadzisz dogłębną inspekcję swego włosia i skóry głowy we Wrocławskim Ośrodku Trychologii, otrzymując przy tym odpowiednie zabiegi lecznicze.

Oferta
Badanie skóry głowy i włosów mikrokamerą oraz zabieg leczniczy w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za badanie + zabieg,
2) 79,99 zł za badanie + 2 zabiegi,
3) 99,99 zł za badanie + 3 zabiegi.

W pierwszej kolejności stan skóry głowy i włosów zostaje poddany skrupulatnej ocenie przy pomocy mikrokamery. Urządzenie dysponuje 200-krotnym powiększeniem badanego obiektu. Wynik badania jest podstawą do postawienia diagnozy, w której ocenione zostają m.in. kondycja włosa i stan skóry głowy. Po badaniu specjaliści z Ośrodka Trychologii dobierają właściwą terapię, dzięki którym można pozbyć się różnorodnych problemów, takich jak łupież, łojotok, wypadanie włosów, łysienie, tłusta i swędząca skóra oraz problemu suchych i zniszczonych włosów.

Etapy terapii:

  • nałożenie preparatu: 20 min zabiegu pod sauną,
  • spłukanie, nałożenie maski regeneracyjnej na włosy,
  • 10 min pod sauna lub infrazonem,
  • wysuszenie i uczesanie.

Wrocławski Ośrodek Trychologii
Ośrodek istnieje od 2006 roku i zajmuje się profesjonalną diagnostyką chorób skóry głowy i włosów. Jego specjalistów można było zobaczyć m.in. w TVN Style w programie „Grunt to zdrowie” i TVP 2 w „Pytaniu na śniadanie”. W gabinecie używa się kosmetyków renomowanych firm takich jak Orising i Eliokap.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon – na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Badania odbywają się w pon., śr. i pt., w godz. 10-18.
Konieczna rezerwacja tel. 796 716 797 we wt., czw. i sob. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wrocławski Ośrodek Trychologii


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.