Winnica Milanowska

Milanowska Wólka 18B, Nowa Słupia

Zwiedzanie Winnicy Milanowskiej i winiarni z degustacją od 9,99 zł (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wyjątkowa okazja, by odwiedzić położoną u stóp Łysej Góry winnicę, zapoznać się z jej historią i skosztować miejscowych wyrobów

O tej ofercie

Szczegóły:

  • lokalne przysmaki: deska lokalnych serów, swojski chlebek, oliwa, swojska wędlina, oliwki, winogrona, ciasto domowe, woda, kawa, herbata

Jak w przyjemny sposób spędzić czas wolny i poszerzyć swoją wiedzę na temat wina? Warto skorzystać z oferty na zwiedzanie Winnicy Milanowskiej i winiarni. Winnica znajduje się w urokliwej miejscowości Milanowska Wólka, u stóp Łysej Góry, obok lasu i rzeki. Goście mogą więc odpocząć w ciszy na łonie natury, a przy okazji skosztować miejscowych specjałów.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Opcja 1 i 2 - realizacja oferty możliwa po zebraniu grupy min. 4 osób. Opcja 3 i 4 - realizacja oferty możliwa po zebraniu grupy min. 8 osób.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 064 842
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Winnica Milanowska

Zlokalizowana w miejscowości Milanowska Wólka winnica otoczona jest przez malowniczy krajobraz lasu, rzeki, pięknych widoków, ptaków, turystycznych szlaków i innych atrakcji. Na miejscu można wypocząć ciesząc się ciszą i spokojem oraz połączyć relaks z aktywnym wypoczynkiem i degustacją produktów regionalnych. Winnica Milanowska zajmuje się wszystkim, co dotyczy wina od początku uprawy winorośli, przez jego produkcję, prowadzenie spotkań degustacyjnych, personalizację produktów i sprzedaż swoich wyrobów. W winogronowym plenerze można również zorganizować sesje zdjęciowe lub filmowe.