Depilacja nóg, pach i bikini woskiem od 49,99 zł w Willi Parkowa

Wrocław

Kup jako prezent
Już 20 kupionych

W skrócie

  • Depilacja woskiem: nieinwazyjna metoda depilacji dużych obszarów skóry
  • Efekty: gładka skóra przez długi czas

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 71 347 90 41. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z włosami trzeba czasem krótko i zdecydowanie, dlatego udaj się z dzisiejszym grouponem na depilację woskiem do Willi Parkowej.

Oferta
Depilacja woskiem nóg (łydki + uda), pach i bikini (głębokie i płytkie) w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 130 zł za 1 pakiet,
2) 79,99 zł zamiast 260 zł za 2 pakiety,
3) 99,99 zł zamiast 390 zł za 3 pakiety.

Metoda usuwania włosków przy pomocy wosku jest jednym z najskuteczniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych dla skóry sposobów pozbywania się owłosienia. Łydki, uda, bikini czy pachy – te partie ciała można poddać zabiegowi. Depilacja nie podrażnia trwale skóry, a ewentualne zaczerwienienia szybko znikają. Odrastające owłosienie jest miększe i pokrywa mniejsze partie ciała niż w efekcie innych rodzajów depilacji.

Willa Parkowa
Położona we wrocławskim Śródmieściu willa mieści w swoich murach wszystko, czego trzeba, aby zadbać o zdrowe i piękne ciało. Zajęcia fitness i platformy wibracyjne pozwolą osiągnąć smukłą i zgrabną sylwetkę, a relaksująca joga pomoże odnaleźć wewnętrzną równowagę. Zregenerować siły, ukoić ból, a nawet pozbyć się cellulitu można też poprzez różnorodne masaże, które pobudzają krążenie, przyspieszają transport składników odżywczych i pomagają usunąć zbędne produkty przemiany materii. W ofercie jest także ogromny wybór zabiegów kosmetycznych. Kawitacja ultradźwiękami, mikrodermabrazja czy dermoroller to tylko niektóre z propozycji pomocnych przy utrzymaniu młodego wyglądu. Królewska uczta mleczna lub Soczysta pokusa z ekstraktem z arbuza sprawią zaś, że dbanie o siebie stanie się przyjemniejsze niż można to sobie wyobrazić.

Komentarze

Ciesze sie że odnalazlamtak wspaniale miejsce i przemiłe panie,łacznie z panią z recepcji,pozdrawiam.
Władysława Z. · 4 sierpnia 2014
Merchant replied
View Comment +
Cieszymy sie i zapraszamy ponownie
Merchant replied · 5 sierpnia 2014
Tak, Super ćwiczenia, bardzo kompetentne panie prowadzące ćwiczenia. W szczególności Pani Judyta i Pani Gosia. Jestem pewna , że zakupię karnet na zajęcia w pełnej cenie.
Karolina W. · 21 listopada 2012
Dziękuje bardzo za miła obsługę i miłe spędzony czas;)
Sylwia B. · 21 listopada 2012

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.