White&Beauty - WRO (FRANCHISE)

Wybielanie zębów akceleratorem elektroluminescencyjnym od 99,99 zł w White & Beauty

820+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Zabieg dla 1, 2 lub 3 osób pozwoli cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem nawet przez 2 lata

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Wybielanie zębów (dwa łuki zębowe) akceleratorem elektroluminescencyjnym:

  • 99,99 zł za zabieg dla 1 osoby,
  • 189,99 zł za zabieg dla 2 osób,
  • 289,99 zł za zabieg dla 3 osób.

Skuteczność zabiegu tkwi w działaniu żelu wybielającego o odpowiednim stężeniu. Preparat aplikowany jest na zęby, a następnie naświetlany przez 15 minut falami o długości 480 nm-520 nm. Proces ten powtarzany jest 3 razy. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów średnio nawet o 14 odcieni, a efekty utrzymują się do 2 lat.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów i bezpieczny dla szkliwa – to za sprawą innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru). Jest on szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie wytłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny (zabieg można wykonać 6 miesięcy od zdjęcia aparatu), niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, licówki.

White & Beauty

White&Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w laserowym wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz ponad 20000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty w ostatnich latach.


White&Beauty posiada również placówki w innych miastach Polski. Sprawdź poniżej wybrane oferty:

White&Beauty Warszawa
White&Beauty Olsztyn
White&Beauty Gdańsk
White&Beauty Szczecin
White&Beauty Toruń i Bydgoszcz
White&Beauty Poznań
White&Beauty Rzeszów i Jarosław
White&Beauty Rumia
White&Beauty Łódź
White&Beauty Kraków

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Przeciwwskazania do zabiegu: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny (zabieg można wykonać 6 miesięcy od zdjęcia aparatu), niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, licówki. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowy rabat 20% na preparaty podtrzymujące efekt zabiegu. Możliwość wybielania akceleratorem halogenowym za dopłatą.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 954 428. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

White&Beauty - WRO (FRANCHISE)


White&Beauty - WRO (FRANCHISE)

Dentysta, Wybielanie zębów, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.