Wybielanie zębów lampą LED za 99,99 zł w White&Beauty Dental Clinic - 2 lokalizacje

Wiele lokalizacji

Kup jako prezent
Już 30 kupionych

W skrócie

  • Śnieżnobiały uśmiech w 45 minut: wybielanie zębów jedną z najbardziej zaawansowanych, skutecznych i bezpiecznych lamp na rynku
  • Zabieg odbywa się w gabinecie stomatologicznym
  • Efekty: zęby bielsze o 6 do 14 odcieni, bez podrażnień i skutków ubocznych, trwałe efekty wybielania
  • 2 lokalizacje: ul.Stachiewicza 6 lub ul.Łużycka 22

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowo 20% rabatu na preparaty podtrzymujące efekt zabiegu. Możliwość wybielania lampą Beyond za dopłatą.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 720 890 870. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Szczyt radości w trudnych chwilach: dostrzec nie 1, ale 32 jasne punkty. Dlatego myśl pozytywnie i zdecyduj się na laserowe wybielanie zębów w gabinecie White & Beauty Dental Clinic.
</br> Oferta
wybielanie zębów (2 łuki zębowe) lampą LED w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 99,99 zł za wybielanie zębów dla 1 osoby,
2) 189,99 zł za wybielanie zębów dla 2 osób,
3) 289,99 zł za wybielanie zębów dla 3 osób.
</br> Cała procedura opiera się głównie na działaniu żelu wybielającego o odpowiednim stężeniu. Preparat aplikuje się na zęby, a następnie naświetla się go przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty. Sam zabieg – dzięki zaawansowanemu systemowi filtrującemu niebezpieczne światło ultrafioletowe – jest bezpieczny dla szkliwa, dziąseł i plombowanych zębów. Ponadto akcelerator emituje zimne światło, które zwiększa komfort pacjenta i obniża prawdopodobieństwo wrażliwości zębów.
</br> Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.
</br> White & Beauty Dental Clinic
To największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w nowoczesnym i efektywnym wybielaniu zębów. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści jako pierwsi zaczęli używać preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych nie zawierających nadtlenku wodoru - dzięki temu zabiegi wybielania są całkowicie bezbolesne nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Co ważne, podczas kilkuletniej bytności na rynku zdążyli zdobyć już wiele wyróżnień, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji.

<iframe width="450" height="329" src="//www.youtube.com/embed/vMm97IFValE" frameborder="0" allowFullScreen="allowFullScreen"></iframe>

Komentarze

Polecam
Ilja C. · 2 dni temu
Profesjonalna obsługa, bardzo miła atmosfera, efekt zadowalający :) Polecam! :)
Paulina M. · 31 lipca 2017
Fachowa obsługa, fajny efekt-polecam:)
Katarzyna G. · 23 maja 2017

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.