Brak nowych powiadomień

Wake Up Beauty

Modelowanie, strzyżenie (39,99 zł) oraz regeneracja z ampułką i sauną (69,99 zł) i więcej opcji w Wake Up Beauty

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na odświeżenie wizerunku dzięki podcięciu włosów, regenerację zniszczonych kosmków lub całkowitą metamorfozę z koloryzacją

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: wszystkich grup wg poniższej miarki
  • dopłata do włosów dłuższych: brak dopłat
  • dodatkowo w salonie czekać będzie talerz słodkich przyjemności oraz aromatyczna herbata zimowa lub kawa

Zadbane włosy i indywidualnie dobrana fryzura to istotne elementy wizerunku. W Wake Up Beauty (Mokotów) w Warszawie fryzjer służy radą odnośnie cięcia i pielęgnacji. Zespół wykwalifikowanych specjalistów pomaga dobrać zabiegi tak, by pasma odzyskały zdrowie i blask. Wśród dostępnych na miejscu usług jest m.in. strzyżenie z modelowaniem, regeneracja z ampułką i sauną czy koloryzacja w różnych odsłonach (klasyczna, balejaż, ombre, sombre i więcej). Uzupełnieniem zabiegów fryzjerskich jest bogata oferta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii i odchudzania. Dzięki temu można zatroszczyć się o każdy szczegół swojego wyglądu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja możliwa od 10.12.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 7 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na świąteczny bon podarunkowy. Dla pierwszych 100 klientek prezent – maska:
- Collagen Crystal Hyaluronic Acid z kwasem hialuronowym,
- Collagen Crystal Nano Gold na bazie naturalnego kolagenu i nanocząstek złota,
- Collagen Black Mud z błotem z Morza Martwego oraz naturalnym kolagenem.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 390 38 25, 793 050 018 lub poprzez SMS z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wake Up Beauty

Wszechstronna pielęgnacja urody – to główne zadanie zlokalizowanej na Mokotowie kliniki kosmetologicznej. Wake Up Beauty oferuje bogatą gamę zabiegów kosmetycznych, pielęgnujących i relaksujących dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Salon powstał z myślą o ludziach, którzy nie chcą poprawiać swojej urody za pomocą skalpela, ale nowoczesnych technologii, zabiegów kosmetycznych i środków medyczno-kosmetycznych. Wake Up Beauty wykonuje zabiegi na wysokiej klasy produktach, które cenione są na całym świecie. Doświadczeni specjaliści zadbają o urodę, samopoczucie i pomogą sprawić, że uśmiech na twarzy pozostanie na długo.

Wake Up Beauty

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.