Brak nowych powiadomień

Vitality

Godzinna refleksologia (29,99 zł) lub pedicure spa (59,99 zł) w Vitality

Oferta niedługo się kończy!
Do -25%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ukojenie i pielęgnacja dla stóp to dobry zabieg nie tylko latem

W skrócie

Szczegóły:

Przy refleksologii do wyboru:

Zabieg parafinowy na dłonie, zabieg parafinowy na stopy, masaż stóp.

Masaż stóp - wstęp to 10-minutowa kąpiel stóp z wykorzystaniem urządzenia do hydromasażu z dodatkiem soli EPSOM. W tym czasie klient siedzi w fotelu wyposażonym w matę do masażu magnetycznego sterowanego pilotem, spożywając herbatę, kawę i poczęstunek.

Następnie wykonywany jest krzemowy peeling stóp, aplikowany olejek kokosowy z dodatkami i wykonywany masaż, na siedząco lub leżąco wedle życzenia. Na zakończenie wmasowuje się krem pielęgnująco-regenerujący, co trwa 50 minut. Łącznie cały zabieg to 60 minut.

Zabieg parafinowy na stopy lub dłonie:

Przygotowanie do zabiegu - czas trwania 10 minut, rozpoczyna się odpowiednim przygotowaniem stóp do kąpieli parafinowej.

Następnie przeprowadzany jest peeling, którego celem jest dokładne oczyszczenie skóry ze zrogowaciałego naskórka. Później peeling jest zmywany a na stopy nakłada się balsam odżywczy. Gdy stopy zostaną całkowicie osuszone, zanurza się stopy w parafinie. Następnie zakładane są specjalne skarpetki frotte. Po około 20 minutach ściągana jest parafina i wmasowywana pozostałość preparatu - około 50 minut. Łączny czas 60 minut.

Pedicure spa:

Pedicure SPA zaczyna się od wymoczenia stóp w kąpieli solnej, która zmiękczy naskórek i przygotuje stopy do dalszych zabiegów. Kolejny krok to wykonanie peelingu. Następnie za pomocą frezarki opiłowuje się zgrubiały naskórek i usuwa skórki. Skraca i opiłowuje się paznokcie oraz maluje odżywką. Na koniec wmasowany jest krem odżywczy.

Czas trwania zabiegu około 70 min.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 12 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 10 przekazać na prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00-20:00, sobota: 9:00-17:00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 849 312.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Vitality

Zlokalizowane w sercu Częstochowy studio masażu i odnowy oferuje swoim klientom szereg usług, mających na celu przyniesienie ukojenia dla ciała i duszy. Wśród zabiegów znajdują się m.in.: masaże, zabiegi pielęgnacyjne, terapie naturalne, rytuały spa czy też grota solna.

Vitality

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.