Villa Dermatica

Zamykanie naczynek laserem medycznym od 119 zł w Villa Dermatica

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Zamykanie naczynek przy użyciu lasera medycznego:

  • 119 zł zamiast 350 zł za 15-minutowy zabieg,
  • 219 zł zamiast 600 zł za 30-minutowy zabieg,
  • 319 zł zamiast 900 zł za 45-minutowy zabieg,

Zabiegi stosowane są na wybrane partie ciała, w zależności od potrzeb klienta. Podczas 1 sesji zostaje zamknięta maksymalna liczba naczynek w zakupionej opcji czasowej.

Zielony laser medyczny, którym wykonywany jest zabieg, odpowiada za zamykanie naczynek, plamek rubinowych lub Campbell de Morgana, pajączków, a także leczenie popękanych węzłów limfatycznych. Zarówno moc wiązki, jak i impuls zamykania są regulowane, przez co zabieg jest komfortowy i mniej bolesny. Dodatkowo dostosować go można do wielkości naczynka.

W przeciwieństwie do standardowej metody IPL, zielony laser daje zadowalające efekty już po pierwszym użyciu w przypadku nawet tak problematycznych części ciała jak nogi czy okolice oczu, a komfort zabiegu jest dużo szybszy i bezbolesny jak przy metodzie elektrolizy.

Villa Dermatica

Nowoczesna klinika urody, w której zespół lekarzy i grono specjalistów dbają o poprawę zdrowia i wyglądu klientów, świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej i dermatologii leczniczej. W realizacji zabiegów poprawiających estetykę twarzy i ciała pomaga cała gama profesjonalnych kosmetyków oraz nowoczesnych urządzeń. Za sprawą innowacyjnej technologii światła lasera można zapomnieć o zbędnym owłosieniu, popękanych naczynkach czy zmarszczkach, zaś dzięki ultradźwiękom, endermologii + RF czy elektrostymulacji nadać ciału pożądanych kształtów.

Wizyta w Villa Dermatica to również szansa na modne uczesanie i kompleksową regeneracje włosów przy użyciu kosmetyków L’Oreal. Na miejscu zdecydować się można także na przedłużenie i zagęszczenie włosów lub ich trwałe prostowanie, wybraną koloryzację, okolicznościowe upięcie lub kurację przeciw wypadaniu włosów.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów, którzy wcześniej nie wykonywali zabiegu zamykania naczynek.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać wydrukowany kupon.
Konieczna rezerwacja tel. 797 725 434 lub 12 346 18 00. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Villa Dermatica


Villa Dermatica

Zabieg kosmetyczny, Pajączki, Medycyna, Operacja plastyczna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.