Zamykanie naczynek laserem medycznym od 119 zł w Villa Dermatica

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -66%

Komentarze

26 Opinii

JJ

Justyna J. · 2 reviews
· Redeemed 20 lutego 2018
Zamykanie naczynek na nogach, jestem zadowolona, polecam gorąco 😀

KL

Krystyna L. · 7 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 22 stycznia 2018
Obsługa bardzo miła, sam zabieg i jego efekt bez rewelacji

GS

Grzegorz S. · 1 reviews
· Redeemed 18 stycznia 2018
Wszystko na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolony z usługi. Polecam Panią Irinę.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Zamykanie naczynek przy użyciu lasera medycznego:

  • 119 zł zamiast 350 zł za 15-minutowy zabieg,
  • 219 zł zamiast 600 zł za 30-minutowy zabieg,
  • 319 zł zamiast 900 zł za 45-minutowy zabieg,

Zabiegi stosowane są na wybrane partie ciała, w zależności od potrzeb klienta. Podczas 1 sesji zostaje zamknięta maksymalna liczba naczynek w zakupionej opcji czasowej.

Zielony laser medyczny, którym wykonywany jest zabieg, odpowiada za zamykanie naczynek, plamek rubinowych lub Campbell de Morgana, pajączków, a także leczenie popękanych węzłów limfatycznych. Zarówno moc wiązki, jak i impuls zamykania są regulowane, przez co zabieg jest komfortowy i mniej bolesny. Dodatkowo dostosować go można do wielkości naczynka.

W przeciwieństwie do standardowej metody IPL, zielony laser daje zadowalające efekty już po pierwszym użyciu w przypadku nawet tak problematycznych części ciała jak nogi czy okolice oczu, a komfort zabiegu jest dużo szybszy i bezbolesny jak przy metodzie elektrolizy.

Villa Dermatica

Nowoczesna klinika urody, w której zespół lekarzy i grono specjalistów dbają o poprawę zdrowia i wyglądu klientów, świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej i dermatologii leczniczej. W realizacji zabiegów poprawiających estetykę twarzy i ciała pomaga cała gama profesjonalnych kosmetyków oraz nowoczesnych urządzeń. Za sprawą innowacyjnej technologii światła lasera można zapomnieć o zbędnym owłosieniu, popękanych naczynkach czy zmarszczkach, zaś dzięki ultradźwiękom, endermologii + RF czy elektrostymulacji nadać ciału pożądanych kształtów.

Wizyta w Villa Dermatica to również szansa na modne uczesanie i kompleksową regeneracje włosów przy użyciu kosmetyków L’Oreal. Na miejscu zdecydować się można także na przedłużenie i zagęszczenie włosów lub ich trwałe prostowanie, wybraną koloryzację, okolicznościowe upięcie lub kurację przeciw wypadaniu włosów.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów, którzy wcześniej nie wykonywali zabiegu zamykania naczynek.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać wydrukowany kupon.
Konieczna rezerwacja tel. 797 725 434 lub 12 346 18 00. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Villa Dermatica


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.