Uprzejmie Donoszę

Dowolne danie (30,99 zł) z napojem (45,99 zł) dla 2 osób i więcej opcji w Uprzejmie Donoszę (do -39%)

Do -39%
Wybierz opcję

Wyróżniki


W menu m.in. quesadillas, nachos z sosem, vege burger, pizza z wołowiną, polędwiczki z kurczaka z frytkami i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 30,99 zł zamiast 49,80 zł za dowolnie wybrane danie dla 2 osób,
  • 45,99 zł zamiast 73,80 zł za dowolnie wybrane danie dla 2 osób + napój bezalkoholowy lub piwo,
  • 60,99 zł zamiast 99,60 zł za dowolnie wybrane danie dla 4 osób,
  • 90,99 zł zamiast 147,60 zł za dowolnie wybrane danie dla 4 osób + napój bezalkoholowy lub piwo.

Menu dostępne tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy grillowanego pstrąga z tęczowymi ziołami i masłem, polędwiczek wieprzowych duszonych w grzybach leśnych i śmietanie, polędwiczek wieprzowych na szpinaku z ryżem. Oferta obowiązuje od wtorku do czwartku.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Uprzejmie Donoszę


Mimo iż w Warszawie ekscytujących doznań dostarczyć może wędrówka szlakiem turystycznym czy przejażdżka zielonym szlakiem rowerowym, to jednak najsmaczniej uwikłać się w szlak melanżowo-kulinarny, by w jego centrum odnaleźć smaki, które wykraczają poza granice stolicy. Uprzejmie Donoszę to lokal w kulturalnym i imprezowym centrum miasta, którego próg przekroczyć można w godzinach popołudniowych lub późnowieczornych, by pożywnym lunchem pokrzepić siły po trudach dnia codziennego albo kolorowym drinkiem lub shotem nastroić się pozytywnie na nadejście nocy.

W menu knajpy królują specjały kuchni polskiej i amerykańskiej przygotowane ze świeżych składników według oryginalnej receptury. Wystarczy rozsiąść się wygodnie przy stole i czekać, aż uprzejmy personel doniesie soczyste burgery, albo tradycyjnego polskiego schabowego.

Uprzejmie Donoszę

Restauracja, Amerykańska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.