Wybrany ok. 60-minutowy masaż od 41,99 zł w Unimedika (do -56%)

Do -56%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


8 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

T

Tomek · 1 reviews
· 2 grudnia 2017
Super profesjonalnie

G

Grzegorz · 1 reviews
· 1 listopada 2017
Polecam masaż u Pani Anny Dąbro, profesjonalnie, starannie, wszystko ok.

M

Michał · 1 reviews
· 19 lipca 2017
Jestem zadowolony, Wszystko OK :-)

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrany ok. 60-minutowy masaż:

  • 41,99 zł zamiast 90 zł za 1 masaż,
  • 119 zł zamiast 270 zł za 3 masaże,
  • 199 zł zamiast 450 zł za 5 masaży.

Masaże do wyboru:

  • masaż sportowy
  • masaż klasyczny 
  • masaż leczniczy 
  • masaż głęboki

Wizyta odbywa się u fizjoterapeutek specjalizujących się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej i terapii tkanek miękkich - Anny Dąbro i Magdaleny Gawryś. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Godziny otwarcia: pon.-pt. 9-20.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 898 003. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający groupon. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Unimedika


Unimedika to zespół specjalistów zajmujących się rehabilitacją, osteopatią, masażem, treningiem, diagnostyką manualną i terapią dolegliwości bólowych – również w ciąży. Wykształcenie akademickie oraz liczne szkolenia dotyczące m.in. medycyny sportowej, rehabilitacji, terapii manualnej czy treningu sportowego spowodowały, iż terapeuci kliniki zajmują się leczeniem schorzeń i dolegliwości bólowych w szerokim zakresie, podchodząc przy tym do każdego pacjenta ze szczególną uwagą. Założycielem kliniki jest mgr fizjoterapii Mariusz Hernik. Aktualnie kończy 5-letnie studia podyplomowe Medycyny Osteopatycznej (Osteopatie Schule Deutschland, Hamburg). Odbył kursy z zakresu rehabilitacji, przygotowania motorycznego w sporcie oraz treningu funkcjonalnego, w tym szkolenia prestiżowej amerykańskiej akademii The Athletes Performance. Wiedzę i doświadczenie z zakresu treningu zdobywał u specjalistów z Bayernu Monachium, Evertonu, Niemieckiej Federacji Piłki Nożnej. Rehabilitantki z zespołu kliniki – Anna Dąbro i Magdalena Gawryś kształciły się również pod jego okiem. Każda terapia prowadzona w klinice opiera się o indywidualny plan leczenia z uwzględnieniem całościowego stanu organizmu pacjenta.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.