Wybrany ok. 60-minutowy masaż od 41,99 zł w Unimedika (do -56%)

  Wybierz opcję:

Kup!
Przetwarzanie danych...
Oferta niedługo się kończy!

W skrócie

Wybrany ok. 60-minutowy masaż rozluźni mięśnie, wspomoże trening sportowy lub pomoże w walce z bólem - również w czasie ciąży

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Godziny otwarcia: pon.-pt. 9-20.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 898 003. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający groupon. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrany ok. 60-minutowy masaż:

 • 41,99 zł zamiast 90 zł za 1 masaż,
 • 119 zł zamiast 270 zł za 3 masaże,
 • 199 zł zamiast 450 zł za 5 masaży.

Masaże do wyboru:

 • masaż sportowy
 • masaż klasyczny 
 • masaż leczniczy 
 • masaż głęboki

Wizyta odbywa się u fizjoterapeutek specjalizujących się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej i terapii tkanek miękkich - Anny Dąbro i Magdaleny Gawryś.

Unimedika

Unimedika to zespół specjalistów zajmujących się rehabilitacją, osteopatią, masażem, treningiem, diagnostyką manualną i terapią dolegliwości bólowych – również w ciąży. Wykształcenie akademickie oraz liczne szkolenia dotyczące m.in. medycyny sportowej, rehabilitacji, terapii manualnej czy treningu sportowego spowodowały, iż terapeuci kliniki zajmują się leczeniem schorzeń i dolegliwości bólowych w szerokim zakresie, podchodząc przy tym do każdego pacjenta ze szczególną uwagą. Założycielem kliniki jest mgr fizjoterapii Mariusz Hernik. Aktualnie kończy 5-letnie studia podyplomowe Medycyny Osteopatycznej (Osteopatie Schule Deutschland, Hamburg). Odbył kursy z zakresu rehabilitacji, przygotowania motorycznego w sporcie oraz treningu funkcjonalnego, w tym szkolenia prestiżowej amerykańskiej akademii The Athletes Performance. Wiedzę i doświadczenie z zakresu treningu zdobywał u specjalistów z Bayernu Monachium, Evertonu, Niemieckiej Federacji Piłki Nożnej. Rehabilitantki z zespołu kliniki – Anna Dąbro i Magdalena Gawryś kształciły się również pod jego okiem. Każda terapia prowadzona w klinice opiera się o indywidualny plan leczenia z uwzględnieniem całościowego stanu organizmu pacjenta.

Komentarze

Bardzo miła atmosfera. Masaż wykonany profesjonalnie.
Aneta Z. · 14 lutego 2017
Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Grażyna K. · 10 lutego 2017
pełny profesjinalizm i indywidualne podejscie :)
Krystyna J. · 14 stycznia 2017
Merchant Location Map
 1. 1

  Unimedika

  Xawerego Dunikowskiego 38B/7

  Szczecin, ZACHODNIOPOMORSKIE 70-123

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}