Unicef

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


201 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

M

Marzena · 3 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 12 września 2017
Super że jest sprawdzona fundacja, dzięki której można pomóc innym ;-).Dziękuję również Grouponowi za umożliwienie mi tego ;-)

B

Bogumila · 4 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 11 września 2017
Warto pomagać.

D

DANUTA · 3 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 6 września 2017
Warto pomagac

W skrócie


Dołącz do akcji ratunkowej UNICEF – kup dzisiaj groupon i uratuj głodujące dzieci w Afryce. Potrzebna jest każda pomoc.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 9 zł za groupon charytatywny na pastę terapeutyczną dla 5 dzieci,
  • 30 zł za groupon charytatywny na mleko terapeutyczne dla 9 dzieci,
  • 41 zł za groupon charytatywny na wysokoenergetyczne herbatniki oraz pastę terapeutyczną dla 18 dzieci,
  • 78 zł za groupon charytatywny na ratujący życie zestaw medyczny dla lekarzy i pielęgniarek (leki, bandaż, gaza, szczypce, strzykawki, jodyna i inne).

Ważne informacje:

  • 4,9 mln osób, czyli ponad 40% mieszkańców kraju potrzebuje natychmiastowej pomocy żywnościowej,
  • 360 000 dzieci poniżej 5. roku życia jest zagrożonych śmiercią głodową,
  • środki pozyskane ze sprzedaży grouponów charytatywnych przeznaczone zostaną na żywność terapeutyczną, która ratuje życie najbardziej niedożywionych dzieci i na wyposażenie ośrodków zdrowia. Dramatyczna walka z czasem trwa. Apelujemy o każdą pomoc!

Pamiętaj – działając z UNICEF masz 100% pewności, że Twoje wsparcie dotrze do potrzebującego dziecka. W imieniu tych dzieci prosimy, zakup groupon już dziś.

Klęska głodu w Sudanie Południowym

Sytuacja żywnościowa w Sudanie Południowym jest najgorsza od czasu wybuchu konfliktu trzy lata temu. W lutym 2017 roku została ogłoszona klęska głodu, co oznacza, że dzieci i dorośli zaczęli umierać z powodu niedożywienia.

Wiele dzieci wraz ze swoimi rodzicami opuściło domy z powodu grożącego im niebezpieczeństwa. Pola uprawne zostały zniszczone, ceny poszybowały w górę, przez co wiele rodzin nie ma dostępu do żywności lub ogranicza ją do minimum. Brakuje dostępu do opieki medycznej i sanitariatów. 360 000 dzieci poniżej 5. roku życia jest zagrożonych śmiercią głodową.

Matki decydują się na długą i niebezpieczną drogę, aby ratować swoje dzieci. Każda chwila ma znaczenie. W jedynym szpitalu dziecięcym w Sudanie Południowym na pomoc czekają tysiące małych pacjentów. Dzieci cierpią na ciężkie ostre niedożywienie, są bardzo osłabione, przez co każda infekcja jest dla nich kolejnym zagrożeniem. Matki z przerażeniem spoglądają na kości zarysowujące się na ciałach swoich pociech, na to, jak głód z każdym dniem wyniszcza ich i tak już drobne organizmy. Jedynym ratunkiem jest dla nich żywność terapeutyczna.

Dla wielu dzieci w Sudanie Południowym walka o przeżycie cały czas trwa, dlatego potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Kupując jeden z 4 grouponów dajesz dziecku szansę na życie i powrót do zdrowia.

Dzieci umierają na naszych oczach. Dzięki Twojemu wsparciu możemy je uratować. W imieniu tych dzieci gorąco dziękujemy za każde wsparcie.

Dowiedz się więcej o akcji: http://www.unicef.pl/afryka

Warunki


Groupon ważny do 31.08.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: środki na konto Unicef zostaną przekazane przez Groupon Polska – nie trzeba dokonywać żadnych przelewów ani realizować grouponu. Unicef zobowiązuje się wystawić potwierdzenie otrzymania darowizny, jeśli pojawi się takie zapytanie ze strony Darczyńców. 100% przychodu z grouponów zostanie przekazane na akcję ratunkową zorganizowaną przez Unicef.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Unicef


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.