ZMIANA STUDIO MAGDALENA BARYGA

Liposukcja ultradźwiękowa i masaż próżniowy od 89,99 zł w salonie Twoja Zmiana

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


 

Nie trać z oczu celu w postaci smukłego ciała i obierz trasę na salon Twoja Zmiana z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Pakiet zabiegów wyszczuplających: liposukcja ultradźwiękowa i masaż próżniowy na uda, pośladki, plecy i brzuch w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł za 1 pakiet,
2) 259,99 zł za 3 pakiety,
3) 499,99 zł za 6 pakietów.

Liposukcja to bezinwazyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej przy pomocy ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Komórki tłuszczowe zostają rozbite i zniszczone i w takiej formie mogą opuścić organizm w naturalny sposób. Odpowiednim dopełnieniem kuracji odchudzającej jest masaż próżniowy, czyli połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem. W efekcie skóra jest ujędrniona, a cellulit i zwiotczenia zredukowane.

Twoja Zmiana
W salonie przejść można gruntowną metamorfozę, korzystając z zabiegów oczyszczających, odmładzających i wyszczuplających, takich jak peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, liposukcja ultradźwiękowa czy kriolipoliza. Nowoczesne, certyfikowane urządzenia są na bieżąco kontrolowane, by wszystkie kuracje przebiegały bezpiecznie i dawały jak najlepsze efekty. Nad procesem przemiany czuwa personel salonu, który pomaga dobrać zabiegi do indywidualnych potrzeb gości.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwacji dokonywać można całodobowo.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ZMIANA STUDIO MAGDALENA BARYGA


ZMIANA STUDIO MAGDALENA BARYGA

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.