Toruńskie Wódki Gatunkowe

Zwiedzanie zabytkowego toruńskiego Polmosu z prezentacją produktów i więcej od 39,99 zł

Do -39%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


 

Wybierz 1 z 3 opcji

Wycieczka z przewodnikiem po wybranych zabytkowych budynkach wytwórni, prezentacja produktów, poznanie historii i funkcji w procesie produkcji (oprowadzanie grup zorganizowanych):

  • 39,99 zł zamiast 61,50 zł za dla 1 osoby,
  • 74,99 zł zamiast 123 zł za dla 2 osób,
  • 149 zł zamiast 246 zł za dla 4 osób.

Dodatkowe informacje:

  • czas zwiedzania: od 90 do 120 minut,
  • grupy do 40 osób,
  • godziny zwiedzania: 1) 15-17, 2) 18-20.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: pierwsze terminy zwiedzania od 23.08.2016 do 28.08.2016 roku codziennie. Kolejne terminy będą podawane na bieżąco. Telefon w celu udzielenia informacji: 669 616 294.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Toruńskie Wódki Gatunkowe


Ognisty płyn w unikalnej butelce zamkniętej jak za dawnych lat nie bez powodu towarzyszy biesiadom i długim rozmowom w bliskim gronie od 1884 roku. Jego szlachetny smak jest efektem pracy wielu pokoleń toruńskich Mistrzów Technologii, którzy umiejętnie połączyli zbożowy destylat własnej produkcji i krystaliczną wodę głębinową wydobywaną na terenie zakładu z głębokości 220 metrów. Nawet wersje smakowe trunku są produkowane na bazie maceratów stworzonych w toruńskiej wytwórni. Nic więc dziwnego, że jeden z ostatnich polskich producentów ognistej wody z rodzimym kapitałem, pilnie strzeże sprawdzonej receptury. Sam proces produkcji można poznać w trakcie zwiedzania historycznych, ponad stuletnich budynków wytwórni, które są żywym muzeum historii polskiego przemysłu spirytusowego.

Toruńskie Wódki Gatunkowe

Nocna rozrywka, Bar, Zwiedzanie lub wycieczka, Zwiedzanie browaru, Browar
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.