Zwiedzanie zabytkowego toruńskiego Polmosu z prezentacją produktów i więcej od 39,99 zł

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -39%

W skrócie


 

Wybierz 1 z 3 opcji

Wycieczka z przewodnikiem po wybranych zabytkowych budynkach wytwórni, prezentacja produktów, poznanie historii i funkcji w procesie produkcji (oprowadzanie grup zorganizowanych):

 • 39,99 zł zamiast 61,50 zł za dla 1 osoby,
 • 74,99 zł zamiast 123 zł za dla 2 osób,
 • 149 zł zamiast 246 zł za dla 4 osób.

Dodatkowe informacje:

 • czas zwiedzania: od 90 do 120 minut,
 • grupy do 40 osób,
 • godziny zwiedzania: 1) 15-17, 2) 18-20.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: pierwsze terminy zwiedzania od 23.08.2016 do 28.08.2016 roku codziennie. Kolejne terminy będą podawane na bieżąco. Telefon w celu udzielenia informacji: 669 616 294.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Toruńskie Wódki Gatunkowe


Ognisty płyn w unikalnej butelce zamkniętej jak za dawnych lat nie bez powodu towarzyszy biesiadom i długim rozmowom w bliskim gronie od 1884 roku. Jego szlachetny smak jest efektem pracy wielu pokoleń toruńskich Mistrzów Technologii, którzy umiejętnie połączyli zbożowy destylat własnej produkcji i krystaliczną wodę głębinową wydobywaną na terenie zakładu z głębokości 220 metrów. Nawet wersje smakowe trunku są produkowane na bazie maceratów stworzonych w toruńskiej wytwórni. Nic więc dziwnego, że jeden z ostatnich polskich producentów ognistej wody z rodzimym kapitałem, pilnie strzeże sprawdzonej receptury. Sam proces produkcji można poznać w trakcie zwiedzania historycznych, ponad stuletnich budynków wytwórni, które są żywym muzeum historii polskiego przemysłu spirytusowego.

Komentarze

Profesjonalny przewodnik z rzetelną wiedzą i humorem oraz bardzo ciekawe miejsce. Polecam, zarówno turystom, jak i mieszkańcom Torunia.
Aleksandra P. · 11 stycznia 2017
ten zakład to wehikuł czasu! polecam szczególnie osobom dorosłym, które pamiętają czasy PRL. zaskakująco fajna jest degustacja, piernikówka wymiata!
Tadeusz S. · 14 listopada 2016
Bardzo ciekawy zakład, miły i fachowy przewodnik a zakres produkcji interesujacy i smaczny !!
Paweł D. · 28 września 2016
Merchant Location Map
 1. 1

  Toruńskie Wódki Gatunkowe

  Ul Jana Olbrachta 14/16,

  Toruń, KUJAWSKO - POMORSKIE 87-100

  Sprawdź dojazd
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{"AADealPage":"Control","DealPageDesktop2016_REST_OF_EMEA":"Treatment"},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}