Brak nowych powiadomień

Tor samochodowy Automobilklubu Wielkopolskiego

Tor samochodowy Automobilklubu Wielkopolskiego

Do -34%
100+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkolenie i trening jazdy wyścigowej własnym autem na Torze „Poznań” – wyścigowym torze samochodowym

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Udział w imprezie Tor Poznań Track Day:

  • 459 zł zamiast 700 zł za udział w imprezie w dniu 5.07.2015,
  • 459 zł zamiast 700 zł za udział w imprezie w dniu 17.08.2015,
  • 459 zł zamiast 700 zł za udział w imprezie w dniu 29.08.2015,
  • 459 zł zamiast 700 zł za udział w imprezie w dniu 5.09.2015.

Do każdej opcji bon o wartości 200 zł do wykorzystania na Exotic Test Drive, Wyścigową Przygodę i Szybki Prezent.

Tor Poznań Track Day

Cyklicznie odbywające się imprezy z serii Tor Poznań Track Day to propozycja dla pasjonatów szybkiej jazdy i sportowej rywalizacji, zarówno tych rozpoczynających swoją przygodę z wyścigami, jak i tych bardziej doświadczonych. Uczestnicy wyścigu mogą liczyć na profesjonalną obsługę podczas zawodów: serwis oponiarski i mechaniczny (podnośniki, pneumatyka) czy elektroniczny pomiar czasu z dokładnością do 0,001 s. Bezpieczeństwu sprzyjać będzie zabezpieczenie przeciwpożarowe i medyczne, ograniczona liczba pojazdów poruszających się po torze oraz sędziowie wirażowi w kluczowych miejscach toru. W przerwach między kolejnymi potyczkami uczestnicy mogą zregenerować siły przy obiedzie lub kawie bądź herbacie.

Nad wszystkim czuwać będzie doświadczony zespół instruktorów, którzy mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami. Teodor Myszkowski, wielokrotny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych, w 2010 roku sięgnął po pierwsze miejsce w Porsche GT3 Cup Trophy. Jakub Gerber, od 2009 roku pilot w załodze rajdowej Roberta Kubicy, to m.in. zdobywca 1. miejsca w klasie S1600 Internazionale del Taro (2010) i 1. miejsca w klasie Rally del Salento (2010), a Jakub Golec w swojej kolekcji posiada m.in. puchar Alfa Romeo 156 (2003) i VW Castrol Cup (2005). Wyniki rywalizacji są rejestrowane na bieżąco i publikowane na stronie, a relacje z przebiegu imprez można zobaczyć m.in. na serwisach tvp.pl i antenach stacji Sport Klub. 

Warunki

Groupon ważny do 05.09.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie prawa jazdy kat.B. Pojazd musi mieć ważny przegląd techniczny lub paszport pojazdu wyścigowego.
Konieczna rezerwacja online. Warunkiem uczestnictwa w TPDT jest wcześniejsza rezerwacja. Przy rejestracji należy podać kod zabezpieczający. Groupon nie upoważnia do wjazdu na imprezę. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Tor samochodowy Automobilklubu Wielkopolskiego

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.