Transport osób z Krakowa na wybrane lotnisko lub z wybranego lotniska do Krakowa od 34,99 zł z firmą Tomba Travel

Do -33%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


2 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

A

Aśka · 2 reviews
· Reviewed 29 maja 2017
Kolejny raz podróżujemy z Tomba Travel, zawsze punktualnie Pan przyjeżdża, podróż upłynęła jak zwykle szybko i przyjemnie. Gorąco polecam!
Merchant replied
View Comment +
Dziękuję za pozytywną ocenę. Polecamy się na przyszłość.
Merchant replied · 23 września 2017

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Transport osób:

  • 59,99 zł zamiast 75 zł za transport maks. 5 osób z Krakowa na lotnisko w Balicach lub z lotniska w Balicach do Krakowa,
  • 99,99 zł zamiast 130 zł za transport 1-2 osób z Krakowa na lotnisko Katowice-Pyrzowice lub z lotniska Katowice-Przyrzowice do Krakowa,
  • 399,99 zł zamiast 600 zł za transport 1-3 osób z Krakowa na lotnisko Warszawa-Okęcie lub z lotniska Warszawa-Okęcie do Krakowa.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu z wyłączeniem 24.07-31.07.2016 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Groupon dotyczy odbioru z jednego adresu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 702 634 z podaniem kodu zabezpieczającego i kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Istnieje możliwość telefonicznej zmiany godziny wylotu na 24-godz. przed planowanym wyjazdem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Tomba Travel


Lata doświadczeń w branży i miliony przejechanych kilometrów sprawiły, że firma Tomba Travel wykształciła najlepsze rozwiązania systemowe i wysoki standard sprawdzonych usług, dzięki czemu zdobyła szerokie grono lojalnych klientów. Systematycznie pogłębiana wiedza teoretyczna i topograficzna, długi staż pracy kierowców oraz niezawodne busy, minibusy i samochody osobowe przekładają się w praktyce na bezpieczeństwo pasażerów w trakcie jazdy, które dla Tomba Travel jest priorytetem. Bez względu na długość trasy każdy pojazd jest przygotowywany do drogi przed wyjazdem. Regularnie jest również poddawany przeglądom. Ponieważ kierowcy są świadomi odpowiedzialności za wszelkie sytuacje zaistniałe w czasie przewozu osób, są przygotowani do udzielania wszelkiej pomocy i sprostania nawet najtrudniejszym wyzwaniom na drodze.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.