Wybrany 60-minutowy masaż tajski od 79,99 zł w Salonie Masażu Thai Smile (-50%)

Poznań

Do -50%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

42 Opinii

Warto sprobowac, relax zapewniony. polecam!
Anna K. · 2 dni temu
Bezkonkurencyjne masaże w Poznaniu
Joanna A. · 6 października 2017
Wspaniale!!!
Żaneta R. · 3 października 2017

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Choć oświecenie Buddy wydawać się może nie do osiągnięcia, technika jego relaksu jest już na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się do przeobrażających właściwości masażu tajskiego, wybierając się z dzisiejszym grouponem do Salonu Masażu Thai Smile.

Oferta
Wybrany 60-minutowy masaż całego ciała w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 160 zł za 1 masaż,
2) 159,99 zł zamiast 320 zł za 2 masaże,
3) 239,99 zł zamiast 480 zł za 3 masaże.

Masaże do wyboru:

  • Masaż tajski tradycyjny - połączenie akupresury z elementami pasywnej jogi, znosi napięcie, dodaje energii, przywraca równowagę w organizmie,
  • Masaż tajski głowy, ramion i pleców - redukuje bóle kręgosłupa, karku, głowy i ramion, pobudza krążenie w okolicach głowy, wzmacniając cebulki włosów, wspomaga leczenie migreny.
  • Masaż tajski olejkami aromatycznymi - połączenie ajurwedyjskiej filozofii masażu z akupresurą, głęboko relaksuje, detoksykuje i wzmacnia odporność. Olejki do wyboru: kwiatowe, mleczny lub kokosowy stosowany na ciepło.
  • Masaż tajski stóp - refleksoterapia, odtruwa organizm z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie bólu ciężkich nóg, usprawnia trawienie i działanie systemu nerwowego.
  • Masaż tajski dla Seniorów - delikatniejsza forma tradycyjnego masażu tajskiego, łagodzi dolegliwości narastające z wiekiem takie jak sztywność mięśni i stawów.

Po masażu zapraszamy na tajską oczyszczającą herbatę matoom (czyt. matum).

Salon Masażu Thai Smile
Zakłada się, że podstawy masażu tajskiego stworzone zostały przez osobistego lekarza Buddy ok. 2500 lat temu w Indiach na bazie ajurwedy oraz technik jogi pasywnej. Praktykowany przez lata w tajlandzkich świątyniach, w których obecnie mieszczą się najlepsze szkoły masażu, przybrał postać systemu, w którym masażytki stosują różne techniki uciskowe i wyciągające wykorzystując swoje dłonie, palce, łokcie, przedramiona a także stopy.

W salonie Thai Smile wykonywane są masaże lecznicze i relaksujące. Wśród zabiegów dostępny jest m.in: masaż tajski tradycyjny, tajski głowy, ramion i pleców, tajski stemplami ziołowymi, tajski olejkami aromatycznymi, a także masaż olejkiem mlecznym czy gorącym olejkiem kokosowym. Zabiegi wykonują doświadczone, egzotyczne masażystki z Tajlandii przy zastosowaniu wyłącznie naturalnych, polskich i tajskich produktów kosmetycznych.

Warunki


Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje masażu sportowego, wyszczuplającego oraz gorącymi stemplami ziołowymi.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów. Masaże realizowane są od poniedziałku do piątku. Możliwość dokupienia masażu dla drugiej osoby w cenie 79 zł przy wykorzystaniu w tym samym czasie.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj wyłącznie przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwacji można dokonywać całodobowo.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Thai Smile - Poznań


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.