Rejs promem: Szwecja dla 2 osób (199 zł) z pobytem w Karlskronie (299 zł) ze Stena Line (do - 50%)

Gdynia

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -50%
280+ kupionych

Komentarze

Pozdrawiam
Arkadiusz K. · 22 września 2015
Generalnie było super :)
Piotr S. · 3 września 2015
Plusy: - Dobra cena promocyjna za rejs. - Smaczne jedzenie. - Bardzo uprzejma i kompetentna obsługa. - Szybki system odprawy automatycznej. - Wygodne kabiny nawet w klasie comfort. Minusy: - słaby DJ w klubie nocnym - większość utworów techno, mało urozmaicona muzyka, brakowało tanecznych hitów lat 80-90, rock&rolla, ale także z aktualnych list przebojów do potańczenia w parach. Powinno być też parę kawałków modnej ostatnio salsy. - Organizacja śniadania: powinno być do godz. 10 jak w normalnych hotelach, a nie że przychodzę o 7.15 i mam pół godziny na pośpieszną konsumpcję. Nie każdy ma ochotę wstawać o 7 po imprezie. Dodatkowo nie było nigdzie informacji o takich godzinach śniadania. - Mało plastikowych leżaków.
Paweł Ł. · 3 września 2015

W skrócie


Według żeglarskich przesądów na morzu nie wolno gwizdać, za to szczęście przynosi moneta pod stopą masztu. Za dobrą monetę weź ten groupon na wycieczkę promem do Szwecji, a przesądy schowaj pod pokład. Kup dzisiejszy groupon.

Oferta
1) 299 zł zamiast 598 zł za wycieczkę „Szwecja w 1 dzień” dla 2 osób,
2) 199 zł zamiast 398 zł za „Weekend na morzu”: rejs promem do Szwecji w dwie strony (bez zejścia na ląd), nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i rozrywkę na promie.

Szwecja w 1 dzień

  • daty wypłynięcia: od 6.11.2014 do 5.12.2014 (z wyłączeniem 14.11.2014),

Weekend na morzu

  • daty wypłynięcia: od 7.11.2014 do 6.12.2014 (z wyłączeniem 14.11.2014).

Kabina: 2-os. wewnętrzna Comfort Class.

Wycieczka „Szwecja w 1 dzień”: podróż promem do Szwecji w dwie strony z jednodniowym pobytem w Karlskronie, w wybrane dni możliwość zwiedzania z przewodnikiem (odpłatnie), nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką, rozrywkę na promie i ubezpieczenie NW i KL.

Zabawa na promie: na promie Stena Line gości czekają liczne atrakcje. Można bawić się na dyskotekach, w barach i restauracjach, gdzie często odbywają się degustacje, konkursy oraz zabawy muzyczne. W cenie grouponu jest także nocleg w nowoczesnej i komfortowo urządzonej kabinie, zapewniającej odpoczynek po nocnych rozrywkach.

Zwiedzanie Karlskrony: położone na 33 wyspach miasto Karlskrona zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na miejscu można zwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej, port wojenny, Stocznię Karlskrońską, punkt widokowy Bryggareberget czy też malownicze wyspy, np. Trossö, Björkholmen i Stumholmen.

Stena Line
Istniejąca od 1962 roku Stena Line, z siedzibą główną w Goteborgu, działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Skandynawii oraz w Polsce i jest jednym z największych operatorów promowych na świecie. Dysponuje flotą 37 promów i atrakcyjną siatką połączeń, na którą składają się 22 linie promowe w Europie Północnej. Stena Line zatrudnia obecnie około 6000 pracowników, z których większość to załogi promów. Roczne przewożonych jest około 15 milionów pasażerów, ponad 3 miliony samochodów oraz półtora miliona jednostek frachtowych. W Polsce Stena Line zapewnia transport morski promami Stena Spirit i Stena Vision na trasie Gdynia-Karlskrona, wypływając dwa razy dziennie. W bogatej ofercie rejsów operatora znajdują się takie wycieczki jak: Archipelag Wikingów, Łosie i kraina szkła, Kalmar i Olandia, Szwecja dla dzieci, Wycieczka do parku Legoland i więcej.

Warunki


Ważność: groupon ważny od 06.11.2014 do 06.12.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto". Daty ostatnich wypłynięć: "Szwecja w 1 dzień" - 05.12.2014, "Weekend na morzu" - 06.12.2014
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje wyżywienia.
Konieczna rezerwacja online na stronie http://www.stenaline.pl/groupon (bezpłatnie) lub tel. 58 660 92 00 (płatne 40 zł).
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Terminal Promowy Stena Line


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.