Brak nowych powiadomień

Teatr Ochoty

Teatr Ochoty

Do -34%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Spektakl „Anonim”, „Kyś” lub „Żyjemy w najlepszym z możliwych światów” to okazja do spędzenia kulturalnego wieczoru

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • bilet na wybrany spektakl
  • kiedy: od 26.04.2019 do 14.05.2019 o godz. 19:30
  • gdzie: Teatr Soho, ul. Mińska 25 bud. 74, Warszawa

Dostępne spektakle:

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: należy wymienić wydrukowany groupon na bilet w kasie biletowej najpóźniej 60 minut przed rozpoczęciem spektaklu przy ul. Mińska 25 bud. 74 lub w kasie biletowej Teatru Ochota ul. Reja 9. Wymagana rezerwacja tel. 535 395 513 lub mailowa kasa@teatrochoty.pl w godzinach otwarcia kasy.
Dodatkowe informacje: spektakl odbywa się w Teatrze SOHO, ul. Mińska 25 bud. 74
Wymiana grouponów na bilety (po uprzedniej rezerwacji mailowej i potwierdzeniu ze strony Teatru) jest możliwa w kasie biletowej Teatru Ochoty przy ul. Reja 9 w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 10-16 (kasa jest nieczynna w środę), a także w kasie Teatru Soho przy ul. Mińskiej 25 czynnej na godzinę przed spektaklem. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Liczba rezerwacji na wybrany spektakl w ramach kuponów groupon jest ograniczona.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: groupon ważny w dniu spektaklu.

Teatr Ochoty

Uznany za jeden z najmniejszych teatrów miejskich Warszawy, Teatr Ochoty od 2010 roku prowadzony jest przez artystów i menadżerów związanych z niezależną grupą Studio Teatralne Koło. Właściciele teatru swoje doświadczenie z działalności pozarządowej przenoszą na instytucję publiczną, chcąc tworzyć miejsce, które oferuje wysokie wartości artystyczne oraz rozwija wrażliwość i kreatywność widzów. Wysoka wartość artystyczna objawia się poprzez tworzone w oparciu o literaturę XIX i XX w. spektakle, zajęcia i warsztaty teatralne oraz akcje parateatralne.

Teatr Ochoty

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.