Brak nowych powiadomień

Szkoła Nauki Jazdy Arma

Kurs na prawo jazdy kat. B za 1099,99 zł ze Szkołą Nauki Jazdy Arma

1 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs przygotowuje uczestników z zagadnień teoretycznych dotyczących przepisów drogowych oraz z techniki prowadzenia pojazdu

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

Kurs na prawo jazdy

  • 1099,99 zł za kurs kat. B (30 godz. teorii i min. 30 godz. jazd)

Dodatkowe informacje:

  • możliwość skorzystania z kursów przyspieszonych (ekspresowy, weekendowy) za dodatkową opłatą
  • kurs kończy się dodatkowo płatnym wewnętrznym egzaminem teoretycznym i praktycznym (więcej w sekcji warunki)
  • możliwość odbycia kursu teoretycznego metodą e-learning za dodatkową opłatą
  • dopłata do samochodu egzaminacyjnego – informacje na miejscu

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W przypadku rozpoczęcia kursu nie ma możliwości jego przerwania i powrócenia w innym terminie. Dopuszczalny czas przerwy z przyczyn losowych nie dłużej niż 3 miesiące. Kursanci przerywający kurs i powracający po tym okresie nie będa mieli możliwości kontynuowania kursu – groupon przepada. Wymagany minimalny wiek dla prawa jazdy kat. B: 18 lat. Kurs odbywa się w ramach harmonogramu ustalonego przez szkołę, jazdy odbywają się tylko w dni powszednie (bez weekendów). Szkoła zapewnia jazdy min. raz w tygodniu. Oferta nie dotyczy osób posiadających prawo jazdy. Szkoła zastrzega sobie prawo do odmówienia realizacji grouponu, jeżeli jego ważność dobiega końca. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zakupem należy zapoznać się z ograniczeniami wiekowymi i wymogami umieszczonymi w treści oferty. Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. Rabat 20% na kurs prawa jazdy kategorii od B+E (upoważniający do prowadzenia pojazdów składających się z ciągnika rolniczego i przyczepy). Możliwość skorzystania z kursów przyspieszonych (ekspresowy, weekendowy) za dodatkową opłatą – informacje o opłatach na miejscu, w szkole. 
Badania lekarskie dodatkowo płatne. Kurs kończy się dodatkowo płatnym wewnętrznym egzaminem teoretycznym (20 zł) i praktycznym (100 zł). Możliwość odbycia kursu teoretycznego metodą e-learning za dodatkową opłatą. Dopłata do samochodu egaminacyjnego – informacje na miejscu. Przed zakupem zalecany telefon w celu sprawdzenia wolnych terminów 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 638 44 13, 600 370 403 (Grażyna), 608 159 327 (Tadeusz) w godz. 10-18 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego, w ciągu 24 godzin od zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Nauki Jazdy Arma

Placówka prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii m.in. A, B czy E. Doświadczeni instruktorzy w przystępny sposób omawiają zagadnienia teoretyczne, by słuchacze mogli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, budowy auta oraz podstaw pierwszej pomocy. Następnie kursanci zasiadają za kółkiem samochodu lub na motocyklu (takim samym jak na egzaminie), ucząc się, jak spokojnie ocenić i przewidzieć sytuację na drodze, opanować stres oraz wszystkich umiejętności niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia pojazdu.

Szkoła Nauki Jazdy Arma

Zajęcia, Nauka jazdy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.