Symetria Gabinet Fizjoterapii

Pakiet zabiegów fizjoterapeutycznych z konsultacją i masażem od 34,99 zł w Symetrii Gabinecie Fizjoterapii (do -45%)

Do -45%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 34,99 zł zamiast 64 zł za pakiet zabiegów fizjoterapeutycznych nr 1 (konsultacja, 1 masaż odcinkowy do 30 minut oraz 3 zabiegi do wyboru),
  • 49,99 zł zamiast 80 zł za pakiet zabiegów fizjoterapeutycznych nr 2 (konsultacja, 1 masaż odcinkowy do 30 minut oraz 5 zabiegów do wyboru),
  • 69,99 zł zamiast 120 zł za pakiet zabiegów fizjoterapeutycznych nr 3 (konsultacja, 1 masaż odcinkowy do 30 minut oraz 10 zabiegów do wyboru),
  • 89,99 zł zamiast 160 zł za pakiet zabiegów fizjoterapeutycznych nr 4 (konsultacja, 1 masaż odcinkowy do 30 minut oraz 15 zabiegów do wyboru).

Masaż:

  • odcinkowy, wybranego odcinka ciała, np.: odcinek kręgosłupa, noga, ręka - według zaleceń fizjoterapeuty

Zabiegi do wyboru:

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W ciągu 2 miesięcy od zakupu grouponu należy rozpocząć zabiegi z pakietów, a następnie można je dowolnie kontynuować.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podczas jednej wizyty można wykonać więcej niż 1 zabieg.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 354 848.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Symetria Gabinet Fizjoterapii


Zdrowy kręgosłup jest podstawą funkcjonowania bez dokuczającego bólu czy drętwienia kończyn. Aby kompleksowo o niego zadbać, warto wybrać się do Symetrii Gabinetu Fizjoterapii mieszczącego się w Dąbrowie Górniczej. Gabinet oferuje zabiegi z zakresu fizykoterapii, które mają na celu zniwelowanie stanów zapalnych, bólu czy podobnych dolegliwości. Oferta masaży pomaga zlikwidować zalegające toksyny w tkankach i rozluźnić napięte mięśnie. Warto wspomnieć, że wśród usług dostępna jest także kinezyterapia.

Symetria Gabinet Fizjoterapii

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.