Od 89 zł: bilet na koncert muzyki filmowej w Hali Stulecia „Superheroes in Concert" (do -31%)

Superheroes in Concert

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -31%

W skrócie


Oferta

* Bilet na widowisko muzyczno-taneczne „Superheroes in Concert” z wirtualną rzeczywistością (gogle w cenie)

 • Kiedy i gdzie:

Wrocław, 22.04.2017 o godz. 19, Hala Stulecia

Dostępne kategorie ( gogle w cenie ) :

 • 89 zł zamiast 129 zł za bilet w strefie Basic Zone,
 • 139 zł zamiast 189 zł za bilet w strefie Green Zone,
 • 169 zł zamiast 219 zł za bilet w strefie Fun Zone,
 • 199 zł zamiast 249 zł za bilet w strefie Premium Zone,
 • 229 zł zamiast 279 zł za bilet w strefie VIP Zone.

„Superheroes in Concert” to wydarzenie łączące muzykę filmową z tańcem i wirtualną rzeczywistością.

Muzyka symfoniczna, filmowi superbohaterowie, taneczna choreografia, najwyższej jakości grafika, ekrany i podłoga LED oraz elementy wirtualnej rzeczywistości – to połączenie tworzące przełomowy spektakl, w jakim do tej pory publiczność na świecie jeszcze nie uczestniczyła.

W pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby muzyka z tych wybranych filmów była prezentowana podczas jednego koncertu - blisko 90 minut oryginalnych utworów po raz pierwszy w takim superbohaterskim zestawie. Usłyszycie motywy przewodnie m.in. z filmów:

 • Amazing Spider-Man
 • Batman vs Superman
 • Iron Man
 • Captain America: Civil War
 • Thor: The Dark World
 • Incredible Hulk
 • The Avengers
 • The Dark Knight Rises

autorstwa takich geniuszy muzyki filmowej jak: Hans Zimmer, Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi czy Brian Tyler.

Utwory wykona Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod czujnym okiem państwa Elżbiety i Krzysztofa Pendereckich. Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne utworów zaśpiewają wokalistki zespołu Dikanda – posiadająca wyjątkowy, orientalny głos Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz, właścicielka głosu pełnego emocjonalnego ładunku.

Ważny element koncertu jakim jest taniec, również będzie wykonywany na żywo – i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach głównej orkiestrowej sceny. Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana, Hulka czy Kapitana Ameryki.

Całość będzie można obserwować na wielkim ekranie rozstawionym tuż za orkiestrą.

Po raz pierwszy na świecie podczas koncertu będzie można też wejść w świat wirtualny z postaciami Iron Mana czy Spider-Mana. Wystarczy własny smartfon i gogle VR (w cenie biletu), by w trakcie wydarzenia przenieść się tam, gdzie odczuwa się więcej i intensywniej - cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki.

Więcej informacji można przeczytać tutaj.

Koncertowa playlista dostępna tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.