Od 89 zł: bilet na koncert muzyki filmowej w Hali Stulecia „Superheroes in Concert" (do -31%)

Superheroes in Concert

Do -31%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Oferta

* Bilet na widowisko muzyczno-taneczne „Superheroes in Concert” z wirtualną rzeczywistością (gogle w cenie)

 • Kiedy i gdzie:

Wrocław, 22.04.2017 o godz. 19, Hala Stulecia

Dostępne kategorie ( gogle w cenie ) :

 • 89 zł zamiast 129 zł za bilet w strefie Basic Zone,
 • 139 zł zamiast 189 zł za bilet w strefie Green Zone,
 • 169 zł zamiast 219 zł za bilet w strefie Fun Zone,
 • 199 zł zamiast 249 zł za bilet w strefie Premium Zone,
 • 229 zł zamiast 279 zł za bilet w strefie VIP Zone.

„Superheroes in Concert” to wydarzenie łączące muzykę filmową z tańcem i wirtualną rzeczywistością.

Muzyka symfoniczna, filmowi superbohaterowie, taneczna choreografia, najwyższej jakości grafika, ekrany i podłoga LED oraz elementy wirtualnej rzeczywistości – to połączenie tworzące przełomowy spektakl, w jakim do tej pory publiczność na świecie jeszcze nie uczestniczyła.

W pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby muzyka z tych wybranych filmów była prezentowana podczas jednego koncertu - blisko 90 minut oryginalnych utworów po raz pierwszy w takim superbohaterskim zestawie. Usłyszycie motywy przewodnie m.in. z filmów:

 • Amazing Spider-Man
 • Batman vs Superman
 • Iron Man
 • Captain America: Civil War
 • Thor: The Dark World
 • Incredible Hulk
 • The Avengers
 • The Dark Knight Rises

autorstwa takich geniuszy muzyki filmowej jak: Hans Zimmer, Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi czy Brian Tyler.

Utwory wykona Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod czujnym okiem państwa Elżbiety i Krzysztofa Pendereckich. Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne utworów zaśpiewają wokalistki zespołu Dikanda – posiadająca wyjątkowy, orientalny głos Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz, właścicielka głosu pełnego emocjonalnego ładunku.

Ważny element koncertu jakim jest taniec, również będzie wykonywany na żywo – i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach głównej orkiestrowej sceny. Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana, Hulka czy Kapitana Ameryki.

Całość będzie można obserwować na wielkim ekranie rozstawionym tuż za orkiestrą.

Po raz pierwszy na świecie podczas koncertu będzie można też wejść w świat wirtualny z postaciami Iron Mana czy Spider-Mana. Wystarczy własny smartfon i gogle VR (w cenie biletu), by w trakcie wydarzenia przenieść się tam, gdzie odczuwa się więcej i intensywniej - cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki.

Więcej informacji można przeczytać tutaj.

Koncertowa playlista dostępna tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Superheroes in Concert

Bilety, Targi lub konferencja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.