Post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej: 3-dniowy za 177 zł i inne opcje w Studiu Zdrowia Dietering – wiele lokalizacji

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

295 Opinii

TZ

Teresa Z. · 2 reviews
· Redeemed 8 lutego 2018
Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Pyszne posiłki, wszystko świeże i urozmaicone. Dostawa terminową. Korzystałam z diety doktor Dąbrowskiej. Dużo pysznego jedzenia nie przypuszczałam że można tyle potraw zrobić z warzyw. Schudłam 7kilo w 10 dni. Teraz jestem na diecie śródziemnomorskiej. Przepyszne jedzenie .Polecam bardzo. Teresa z.

JN

JULIA N. · 1 reviews
· Redeemed 26 stycznia 2018
Bardzo dobre jedzenie

AM

Agnieszka M. · 3 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 25 stycznia 2018
Świeże, urozmaicone a przede wszystkim smaczne posiłki. Wszystko na czas i posilki wegeterianskie są naprawdę wegeterianskie, a nie jak to się zdarza w innych firmach kiełbasa w zupie albo kurczak w warzywach... Dieta, która sprawia przyjemność ;) serdecznie polecam

W skrócie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Wybierz 1 z 6 opcji

Post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej:

  • 177 zł za 3-dniową dietę,
  • 319 zł za 7-dniową dietę,
  • 629 zł za 14-dniową dietę,
  • 919 zł za 21-dniową dietę,
  • 1209 zł za 28-dniową dietę,
  • 1769 zł za 42-dniową dietę.

W skład diety wchodzi 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) o kaloryczności 400-800 kcal/dzień.

Miasta z grupy nr 1: Warszawa, Kraków, Katowice, Gliwice, Zabrze, Mikołów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tychy, Sosnowiec, Jaworzno, Lublin, Zakopane, Nowy Targ, Rzeszów, Kielce, Radom, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Miasta z grupy nr 2: Łódź, Poznań, Opole, Wrocław, Częstochowa.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: dostawy cateringu na terenie Trójmiasta, Bydgoszczy i Torunia będą realizowane od 01.09.2017. W pozostałych miastach realizacja możliwa od razu po zakupie.
Konieczna rezerwacja mailowa zgodnie z instrukcją. Rezerwacji terminu dostawy można dokonywać z min. 2-dniowym wyprzedzeniem od pon. do pt. w godz. 8-18.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio Zdrowia Dietering


Nieprawidłowe odżywianie może być przyczyną 80 różnego rodzaju chorób, powodować dysfunkcje organów i złe samopoczucie. W przypadku braku czasu na zakupy i przygotowywanie pełnowartościowych posiłków warto zdać się na ekspertów ze Studia Zdrowia Dietering. Pod wskazany adres dostarczają dania na bazie naturalnych i świeżych produktów, kupowanych u lokalnych dostawców, a ich smak podkreślają przyprawy i dodatki ze sklepów ze zdrową żywnością.

Do wyboru są dania kuchni śródziemnomorskiej, wegetariańskie, jak również pozbawione ryb i owoców morza, skomponowane przez specjalistów, a zbilansowane pod względem zawartości witamin i składników mineralnych. Co więcej, istnieje możliwość kontaktu z dietetykiem, który pomaga dobrać odpowiednią kaloryczność diety. Warto dodać, że studio posiada wdrożony system kontroli HACCP, dzięki czemu posiłki spełniają wymogi najwyższej jakości.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.