Catering dietetyczny: 6 słoików za 64,99 zł i więcej opcji w Studiu Zdrowia Dietering – cała Polska

Oferta ograniczona czasowo!
100+ odsłon dziennie
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

296 Opinii

TZ

Teresa Z. · 2 reviews
· Redeemed 8 lutego 2018
Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Pyszne posiłki, wszystko świeże i urozmaicone. Dostawa terminową. Korzystałam z diety doktor Dąbrowskiej. Dużo pysznego jedzenia nie przypuszczałam że można tyle potraw zrobić z warzyw. Schudłam 7kilo w 10 dni. Teraz jestem na diecie śródziemnomorskiej. Przepyszne jedzenie .Polecam bardzo. Teresa z.

JN

JULIA N. · 1 reviews
· Redeemed 26 stycznia 2018
Bardzo dobre jedzenie

AM

Agnieszka M. · 3 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 25 stycznia 2018
Świeże, urozmaicone a przede wszystkim smaczne posiłki. Wszystko na czas i posilki wegeterianskie są naprawdę wegeterianskie, a nie jak to się zdarza w innych firmach kiełbasa w zupie albo kurczak w warzywach... Dieta, która sprawia przyjemność ;) serdecznie polecam

W skrócie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Wybierz 1 z 4 opcji

Catering Zdrowy Słoik z dostawą w całej Polsce:

  • 64,99 zł za 6 słoików,
  • 94,99 zł za 9 słoików,
  • 124,99 zł za 12 słoików,
  • 154,99 zł za 15 słoików.

Zdrowy Słoik to innowacyjny, doskonały produkt, który powstał z myślą o osobach zapracowanych, pragnących zdrowo się odżywiać. Świeże, starannie dobrane, wysokiej jakości produkty zamknięte w szklanych opakowaniach doskonale sprawdzają się zarówno w domu, pracy, jak i na wycieczkach. W każdym słoiczku zamknięte są składniki odżywcze i witaminy, podane w postaci smakowitych i aromatycznych dań.

Opis przygotowywanych potraw można znaleźć tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku zakupu więcej niż 1 grouponu istnieje możliwość dostawy do tej samej lokalizacji wyłącznie o tej samej godz. Warunki dostawy: dostawa płatna jest dodatkowo. Do wyboru są 3 opcje dostawy: paczkomat (12 zł), kurier w strefie dostawy (15 zł), kurier DPD (20 zł). Kwotę 12, 15 lub 20 zł należy przelać dodatkowo na konto: Studio Zdrowia Dietering Jarosław Gołyźniak, ul. 29 Listopada 18h lok. 28, 33-300 Nowy Sącz, numer konta: 35 1020 3453 0000 8702 0241 5875 PKO BP (w tytule przelewu imię i nazwisko zamawiającego, miasto dostawy oraz dopisek ''Groupon Zdrowy Słoik''). Wysyłka zamówienia realizowana do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Obowiązuje ograniczenie do 2 słoików z wołowiną lub rybą - każdy następny jest płatny 2 zł/szt. W przypadku dodatkowych pytań - kontakt bezpośrednio z biurem pod nr tel 537 444 030 lub 534 777 793. Zawartość przesyłki należy sprawdzić przy odbiorze. W innym przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Studio Zdrowia Dietering


Nieprawidłowe odżywianie może być przyczyną 80 różnego rodzaju chorób, powodować dysfunkcje organów i złe samopoczucie. W przypadku braku czasu na zakupy i przygotowywanie pełnowartościowych posiłków warto zdać się na ekspertów ze Studia Zdrowia Dietering. Pod wskazany adres dostarczają dania na bazie naturalnych i świeżych produktów, kupowanych u lokalnych dostawców, a ich smak podkreślają przyprawy i dodatki ze sklepów ze zdrową żywnością.

Do wyboru są dania kuchni śródziemnomorskiej, wegetariańskie, jak również pozbawione ryb i owoców morza, skomponowane przez specjalistów, a zbilansowane pod względem zawartości witamin i składników mineralnych. Co więcej, istnieje możliwość kontaktu z dietetykiem, który pomaga dobrać odpowiednią kaloryczność diety. Warto dodać, że studio posiada wdrożony system kontroli HACCP, dzięki czemu posiłki spełniają wymogi najwyższej jakości.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.