Makijaż permanentny oczu, brwi lub ust od 99,99 zł w Studiu Urody

Łódź (Łódź-Śródmieście)

Do -76%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Z dzisiejszym grouponem oszczędzisz cenne minuty, stawiając perfekcyjną kreskę na powiekach lub decydując się na permanentne podkreślenie brwi w Studiu Urody.

Oferta
makijaż permanentny w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł zamiast 390 zł za makijaż kreski dolnej lub górnej powieki,
3) 189,99 zł zamiast 780 zł za makijaż kreski dolnej i górnej powieki,
4) 259,99 zł zamiast 700 zł za makijaż brwi lub kontur ust.

Makijaż permanentny do doskonała propozycja dla tych, którzy nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. Z dzisiejszym grouponem jedno malowanie wystarczy Ci na naprawdę długi czas. Specjalny, naturalny barwnik zostanie wprowadzony pod skórę, rysując na jej powierzchni kontur, który podkreśli i uwydatni atuty Twojej urody. Bezpieczny dla skóry makijaż bez ryzyka rozmycia pozwoli Ci cieszyć się zmysłowym efektem przez nawet 5 lat.

Studio Urody
Zlokalizowany w centrum salon oferuje zabiegi odmładzające i wyszczuplające. Klienci mogą skorzystać, m.in. z mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, mezoterapii bezigłowej, drenażu limfatycznego i fal radiowych. Wszystkie kuracje są wykonywane z użyciem wysokiej jakości kosmetyków Clarena i urządzeń Rubica. Pielęgnację można połączyć z metamorfozą fryzury, a nowe kształty podkreślić bursztynową opalenizną w solarium.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 795 488 999 w ciągu 2 miesięcy od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Studio Urody


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.