Makijaż permanentny oczu, brwi lub ust od 99,99 zł w Studiu Urody

od 99,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
390 zł 74% 290,01 zł
9 kupionych

W skrócie

 • Makijaż permanentny: podkreślenie spojrzenia i rysów twarzy, zmysłowe ust
 • Komfort i oszczędność czasu: bez codziennego makijażu, bez rozmazywania
 • Lokalizacja: centrum – parking dla klientów

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 795 488 999 w ciągu 2 miesięcy od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem oszczędzisz cenne minuty, stawiając perfekcyjną kreskę na powiekach lub decydując się na permanentne podkreślenie brwi w Studiu Urody.

Oferta
makijaż permanentny w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł zamiast 390 zł za makijaż kreski dolnej lub górnej powieki,
3) 189,99 zł zamiast 780 zł za makijaż kreski dolnej i górnej powieki,
4) 259,99 zł zamiast 700 zł za makijaż brwi lub kontur ust.

Makijaż permanentny do doskonała propozycja dla tych, którzy nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. Z dzisiejszym grouponem jedno malowanie wystarczy Ci na naprawdę długi czas. Specjalny, naturalny barwnik zostanie wprowadzony pod skórę, rysując na jej powierzchni kontur, który podkreśli i uwydatni atuty Twojej urody. Bezpieczny dla skóry makijaż bez ryzyka rozmycia pozwoli Ci cieszyć się zmysłowym efektem przez nawet 5 lat.

Studio Urody
Zlokalizowany w centrum salon oferuje zabiegi odmładzające i wyszczuplające. Klienci mogą skorzystać, m.in. z mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, mezoterapii bezigłowej, drenażu limfatycznego i fal radiowych. Wszystkie kuracje są wykonywane z użyciem wysokiej jakości kosmetyków Clarena i urządzeń Rubica. Pielęgnację można połączyć z metamorfozą fryzury, a nowe kształty podkreślić bursztynową opalenizną w solarium.

Merchant Location Map
 1. 1

  Łódź (Łódź-Śródmieście)

  Północna 42

  Łódź (Łódź-Śródmieście), 91-425

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}