Przedłużanie rzęs metodą 1:1 (99,90 zł) z 1 lub 2 uzupełnieniami (od 149,90 zł) w Studiu Lilly w Gdańsku

Studio Lilly

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -66%
60+ kupionych

Komentarze

miła i sympatyczna obsługa :)
Iwona B. · 5 maja 2015
Dziękuje bardzo za satysfakcje i zadowolenie mojej damy bo wizyte dostala w prezencie
Krystian K. · 3 maja 2015
Bardzo miła obsługa, dobra jakość zabiegów, profesjonalne porady - dziękuję bardzo :) Na pewno skorzystam ponownie.
Malłgorzata J. · 1 kwietnia 2015

W skrócie


Kuś zalotnym spojrzeniem i ciesz się zjawiskową oprawą oczu. Kup dzisiejszy groupon na przedłużanie rzęs w Studiu Lilly w Gdańsku.

Oferta
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 w 1 z 3 opcji:
1) 99,90 zł zamiast 290 zł za przedłużanie rzęs,
2) 149,90 zł zamiast 420 zł za przedłużanie rzęs + 1 uzupełnienie,
3) 189,90 zł zamiast 550 zł za przedłużanie rzęs metodą 1:1 + 2 uzupełnienia.

Uzupełnienie musi nastąpić w ciągu maks. 3 tygodni od daty poprzedniego założenia.

Metodą 1:1 to prosty sposób na przedłużanie i zagęszczanie rzęs, a tym samym dodanie uroku spojrzeniu. W trakcie wizyty w studiu kosmetyczka dokleja po jednym lekkim i trwałym włosku syntetycznym do każdej naturalnej rzęsy. Upiększający zabieg, chociaż czasochłonny, jest jednak zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny, a używane do niego produkty hipoalergiczne i bezpieczne dla skóry. W utrzymaniu zalotnego spojrzenia pomogą natomiast dostępne w studiu zabiegi uzupełniające.

Studio Lilly
Studio Lilly oferuje swym klientom bogatą ofertę zabiegów na twarz, ciało i włosy. Studio jest salonem firmowym Euro Fashion, lidera na rynku polskim w branży kosmetycznej z zakresu pielęgnacji paznokci. Podczas zabiegów używane są markowe, wysokiej jakości kosmetyki, m.in. firmy L'Oréal. W salonie można również skorzystać z internetu i zrelaksować się przy filiżance kawy, co umili chwile oczekiwania na wybrany zabieg.

Warunki


Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Uzupełnienie następuje najpóźniej 3 tyg. po założeniu rzęs.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 58 340 98 24. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Studio Lilly


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.