Przedłużanie rzęs metodą 1:1 od 79,99 zł w Studiu Kosmetycznym Atena

Kup jako prezent
Już 20 kupionych

W skrócie

Metoda 1:1: precyzyjne doklejenie dodatkowego włoska do każdej naturalnej rzęsy Trwałość: olśniewające spojrzenie nawet do 4 tygodni – bez rozmazywania

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.  531 411 418.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie musisz zgłębiać sekretów czarnej magii, by hipnotyzować spojrzeniem. Skorzystaj z przedłużania rzęs w Studiu Kosmetycznym Atena.

Oferta
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 190 zł za 1 zabieg,
2) 89,99 zł zamiast 260 zł za zabieg + 1 uzupełnienie w ciągu 2 tyg.,
3) 109,99 zł zamiast 330 zł za zabieg + 2 uzupełnienia w ciągu 4 tyg.

Wynaleziona w Azji metoda 1:1 polega ona na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy jednego włoska, który jest lekki, giętki i nie wymaga tuszowania. Cała procedura jest dość czasochłonna, ale spektakularny efekt gęstego wachlarza lub kociego oka to wynagradza – rzęsy są grubsze, dłuższe i gęstsze do 50%. Uzyskanym w ten sposób wyrazistym spojrzeniem można kusić nawet przez 3 miesiące dzięki zastosowaniu supermocnego, a przy tym delikatnego dla skóry kleju. W zachowaniu go na dłużej pomoże uzupełnienie naturalnych włosków, które z czasem wypadają.

Studio Kosmetyczne Atena
Człowiek ma w sobie coś z maszyny – działając na wysokich obrotach, może doprowadzić do przegrzania wewnętrznych zwojów. Warto zatem zrobić sobie przerwę w codziennych obowiązkach i zostawić troski związane z codziennymi obowiązkami za drzwiami salonu Atena. Na miejscu w pozytywny nastrój wprowadzą zabiegi oczyszczające, rewitalizujące i odmładzające skórę, relaksujące masaże oraz stylizacje paznokci, które wykonają wykwalifikowani specjaliści.

Komentarze

Polecam! Bardzo miła i profesjonalna obsługa. :)
Joanna B. · 19 maja 2016
Jedyna hybryda, która wytrwała na moich paznokciach 3 tygodnie ;) Dziękuję.
Agata T. · 5 listopada 2015
Bardzo dziękuję za miłą obsługę i ślicznie zrobione "pazurki". Pozdrawiam, Krystyna Zarzycka
Agata Z. · 4 września 2015
Merchant Location Map
  1. 1

    Wrocław

    Czerniawska 2B lok. 23

    Wrocław, 53-307

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}