Studio Kosmetyczne Allure Aneta Jurewicz

Klasyczny, relaksujący i więcej: wybrany masaż od 59,99 zł w Studiu Kosmetycznym Allure Aneta Jurewicz (do -43%)

Do -43%
70+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Relaksujące zabiegi przynoszące ulgę napiętym mięśniom, poprawiające krążenie i ujędrniające skórę

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za wybrany masaż
  • 119,99 zł zamiast 200 zł za 2 wybrane masaże
  • 169,99 zł zamiast 300 zł za 3 wybrane masaże

Masaże do wyboru:

  • klasyczny, 
  • relaksacyjny, 
  • wyszczuplająco-antycellulitowy bańką chińską.

Masaż klasyczny – masaż całego ciała wykorzystujący znane od lat techniki w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia oraz rozluźnienia napiętych mięśni. Pozytywnie oddziałuje na psychikę i stan fizyczny osób przemęczonych. Skutkiem zabiegu jest regeneracja i zwiększenie elastyczności mięśni, poprawa krążenia krwi i limfy oraz poprawienie wyglądu skóry. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek. Regularnie stosowany pozytywnie wpływa na samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, zmniejsza napięcie.

Masaż relaksacyjny – celem tego masażu jest zmniejszenie, a potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Masaż ten szczególnie przydatny jest po długotrwałym wysiłku fizycznym, jak i psychicznym. Wpływa na odprężenie, gdyż w czasie zabiegu podnosi się poziom endorfin w organizmie, dlatego wykorzystywany jest jako jedna z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.

Masaż wyszczuplająco-antycellulitowy bańką chińską – masaż z bańką chińską to zabieg z użyciem baniek, które łagodzą ból, poprawiają ukrwienie, zmniejszają obrzęki limfatyczne i pomagają walczyć z cellulitem. Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii. Głównym celem zabiegu jest eliminacja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie oraz zmniejszenie obwodów ud i brzucha, a także podniesienie pośladków. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 506 873 412.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Studio Kosmetyczne Allure Aneta Jurewicz


Działające od 2008 roku studio oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi z zakresu kosmetologii i kosmetologii estetycznej. Już od początku działalności pracownicy kładą zdecydowany nacisk na jakość i profesjonalizm świadczonych usług, stale poszerzając swoją wiedzę.

W kameralnym wnętrzu gabinetu wykonywane są zabiegi manicure i pedicure, woskowania, henny brwi i rzęs. Dodatkowo dobroczynnym oddziaływaniem na skórę twarzy i ciała mogą stać się zabiegi pielęgnujące, wzmacniające oraz oczyszczające w postaci mikrodermabrazji, kwasów owocowych i więcej.

Studio Kosmetyczne Allure Aneta Jurewicz

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.