Brak nowych powiadomień

Studio ALIX

Dowolny tatuaż: 149,99 zł za groupon wart 300 zł na wykonanie tatuażu o wielkości do 50 cm² i więcej opcji w Studiu Alix

Oferta ograniczona czasowo!
Do -66%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Tatuaż ozdabia wybraną partię ciała, co pozwala wyrazić siebie i podkreślić swoją indywidualność

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • groupon wartościowy na wykonanie dowolnego tatuażu czarnego, czarno-szarego lub kolorowego
  • Informacje o tym, jak przygotować się do zabiegu oraz główne przeciwwskazania dostępne są tutaj.

Warunki

Groupon ważny do 25.02.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Studio zastrzega sobie, że nie wykonuje tatuaży u osób niepełnoletnich, o treściach niezgodnych z prawem (np. faszystowskich, antysemickich itp.) oraz zagrażających zdrowiu klienta.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata. Informacje o sposobie przygotowania do zabiegu dostępne na stronie www. Dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie lub na stronie Facebook.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 451 318 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio ALIX

Studio powstało z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy chcą poczuć się wyjątkowo, pięknie i niepowtarzalnie. Dzięki wysokiej klasy urządzeniom kosmetycznym, wykwalifikowanej kadrze i profesjonalnym kosmetykom znanych firm, Studio Alix może świadczyć usługi wysokiej jakości. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, postanowiło ono rozszerzyć swoją działalność o bogatą ofertę masaży. Warto wspomnieć, że na miejscu można także wykonać tatuaż.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Facebook.

Studio ALIX

Zabieg kosmetyczny, Tatuaż
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.