Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Strzyżenie męskie lub damskie (59 zł) albo całkowita koloryzacja (129 zł) w salonach Franck Provost – 2 lokalizacje

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
od
59 zł

Wyróżniki

Okazja by zapewnić sobie modne cięcie i uczesanie lub całkowitą metamorfozę fryzury bez konieczności rezerwowania wizyty

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • strzyżenie dotyczy włosów każdej długości

  • koloryzacja całkowita 12 minut bez amoniaku dotyczy włosów krótkich i średnich (do ramion), dopłata do włosów dłuższych: 20 zł
  • usługa koloryzacji nie obejmuje strzyżenia - dodatkowo płatne 
  • w przypadku zmiany koloru z ciemnego na jasny dodatkowa dopłata za odbarwianie włosów w salonie według obowiązującego cennika

Dodatkowa oferta w salonach

  • przedłużanie/ zagęszczanie rzęs + manicure hybrydowy (150 zł zamiast 250 zł)
  • na usługę konieczna rezerwacja telefoniczna

Lokalizacje do wyboru (salony pozostają czasowo zamknięte):

ul. Krasińskiego 29
01-580 Warszawa
tel. (22) 839 28 06

ul. Odyńca 69
02- 515 Warszawa
tel. (22) 844 18 18

Obecnie wykupione usługi można zrealizować wyłącznie w salonie:

ul. Puławska 25A
02- 515 Warszawa
tel. (22) 646 46 47 br />

Pozostałe salony pozostają czasowo zamknięte.

Warunki

Groupon ważny do 30.04.2020 z wyłączeniem okresu od 06.04.2020 do 13.04.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: brak możliwości realizacji usługi w niedziele. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować usługę należy udać się do salonu z wydrukowanym grouponem bez konieczności wcześniejszej rezerwacji (strzyżenie) lub po rezerwacji (koloryzacja) . Oferta dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 7-21, sobotę w godz. 9-18.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Franck Provost

Fryzjerzy Franck Provost to elitarna grupa kreatywnych fachowców z długoletnim stażem pracy (10-15 lat), którzy, aby móc pracować pod szyldem marki, regularnie przechodzą specjalistyczne szkolenia we Francji, Akademii Franck Provost Paris, a także wprowadzają każdego roku nowe kolekcje wiosna/lato i jesień/zima. Potrafią zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania klientów salonów fryzjerskich, umieją słuchać, rozumieją potrzeby klienta i proponują, w oparciu o nowoczesne trendy, oryginalne, wyjątkowe i odpowiednie dla każdej osoby fryzury i ich kolor. Z wyszukanym umiarem potrafią zaproponować metamorfozy, a propozycje zmiany wizerunku są ich pasją. Są specjalistami w uzyskiwaniu świetlistych blondów, głębokich brązów, mahoni, czerwieni, kasztanu oraz rudości.

Sieć francuskich salonów działa w Polsce od około 20 lat i nazywana jest „fryzjerami gwiazd”, dlatego nie bez przyczyny w Polsce z jej usług korzystają m.in. Krystyna Janda, Małgorzata Potocka, Ewa Kasprzyk i Agnieszka Holland, która we fryzurze stworzonej w tym salonie pojawiła się na gali EMMY w Los Angeles. Firma prowadzi też międzynarodową Akademię Franck Provost, w której już 3,5 tys. specjalistów zdobyło wiedzę z zakresu fryzjerstwa.

Warto dodać, że w niektórych salonach można skorzystać z dodatkowych usług m.in. wybranego masażu czy zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie.

Franck Provost

Salony, Fryzjer, Strzyżenie