Brak nowych powiadomień

Godzinne szkolenie na strzelnicy z instruktorem (od 49 zł) lub karnet (od 299 zł) na Strzelnicy Warszawianka

Oferta niedługo się kończy!
Do -70%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Godzinne szkolenie z instruktorem lub nawet 10-godzinny karnet to idealny pomysł na aktywne spędzenie czasu wolnego

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Thi
4 Oceny3 reviews
październik 23, 2019
Bardzo fajne przeżycie :) Polecam każdemu :)
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
wrzesień 16, 2019
Świetna strzelnica, kapitalni instruktorzy! :) gorąco polecam!
A
Anna
1 Oceny1 reviews
wrzesień 2, 2019
Bardzo profesjonalne szkolenie. Polecam z całego serca. Świetne podejście instruktora.
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Godzinne szkolenie na strzelnicy z instruktorem:

  • 49 zł zamiast 100 zł za szkolenie dla 1 osoby,
  • 59,99 zł zamiast 200 zł za szkolenie dla 2 osób.

Karnet na strzelnicę:

  • 299 zł zamiast 450 zł za 5-godzinny karnet,
  • 499 zł zamiast 800 zł za 10-godzinny karnet.

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: maks. 40 min.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponu możliwa od poniedziałku do piątku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 200 grouponów, ale wykorzystać maks. 100 grouponów. Oferta wyłącznie dla osób pełnoletnich. Realizacja grouponów według kolejności zgłoszeń. Koniec ważności grouponu może wiązać się z brakiem wolnych terminów na strzelnicy.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Pakiet obejmuje tylko wynajem toru , nie obejmuje amunicji.  Dodatkowa opłata za amunicję – rabat 10%.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: biuro@strzelnicawarszawianka.pl lub +48 399 276 970.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strzelnica Warszawianka

Strzelanie z broni palnej to niecodzienny pomysł na spotkanie ze znajomymi, randkę czy spędzenie wolnego czasu jako samotny strzelec – zawsze wypali, dostarczając mocnych wrażeń.

Strzelnica Warszawianka mieści się w obiekcie Wodnego Parku Warszawianka na górnym Mokotowie i posiada dogodny dojazd z każdej części miasta. Stworzono tu warunki idealne, aby rozkoszować się przyjemnością nauki i doskonalenia umiejętności strzeleckich z broni palnej długiej i krótkiej w różnym kalibrze. Od sportowego 22 LR przez amunicję pośrednią 7,62x39 i 5,56x45 do amunicji wagomiarze 12. Do dyspozycji są m.in. jednostki broni; w kalibrze 9 mm Para – Glock, Beretta, Sig Sauer, HK USP, XDM-9, Ruger P-85. W kalibrze 45 ACP – Glock, CZ 97B, Colt 1911. Rewolwery; Smith Wesson, Rossi, Super Blackhawk w kalibrze 44 Rem. Magnum. Pistolety maszynowe; UZI, Glauberyt, Sten oraz karabinki M4, AK47, SKS 45 i na koniec strzelby gładkolufowe Massberg we wspomnianym kalibrze 12/70.

Warszawianka oferuje dodatkowo organizację szkoleń, imprez firmowych, zawodów strzeleckich. Mieści się tu również Klub Strzelecki Cover, którego pracownicy przeprowadzają przez proces ubiegania się o własną broń do celów sportowych i kolekcjonerskich. Z kolei zatrudnieni tu instruktorzy dokładają wszelkich starań aby każdy czuł się bezpiecznie podczas kontaktu z bronią.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.

Strzelnica Warszawianka

Sport i rekreacja, Strzelnica
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.