Brak nowych powiadomień

Strzelnica 17-tka

1-godzinne wejście na strzelnicę z nieograniczoną ilością amunicji za 24,99 zł i więcej opcji na Strzelnicy 17-tka

Do -76%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do użytku oddane zostały 3 osie strzeleckie do strzelania sportowego według regulaminu ISSF na 10 m

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Wejście na strzelnicę z nieograniczoną ilością amunicji oraz szkoleniem z zasad zachowania się na strzelnicy oraz posługiwania się bronią: 

  • 24,99 zł zamiast 70 zł za 1-godzinne strzelanie na 1 stanowisku dla 1 osoby,
  • 39,99 zł zamiast 140 zł za 2-godzinne strzelanie na 1 stanowisku dla 1 osoby,
  • 49,99 zł zamiast 210 zł za 1-godzinne strzelanie na 2 stanowiskach dla 2 osób,
  • 79,99 zł zamiast 280 zł za 2-godzinne strzelanie na 2 stanowiskach dla 2 osób,

Do dyspozycji: pistolet i karabin pneumatyczny sprężynowy, stanowisko z automatem tarczowym (dystans 10 m), 6 tarcz i nieograniczona ilość śrutu w czasie 60 minut strzelania.

Pobyt na strzelnicy zaczyna się od krótkiego szkolenia z zasad zachowania się na strzelnicy oraz posługiwania się bronią. Następnie przyjdzie czas na część właściwą – całą godzinę strzelania do tarczy. Co najlepsze, ilość amunicji, którą można w tym czasie wykorzystać, jest nielimitowana. Do dyspozycji strzelającego jest broń pneumatyczna sprężynowa będąca na wyposażeniu strzelnicy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z własnego sprzętu.

Ze względu na rozległość schronu oraz miejsca niebezpieczne drzwi otwierane są 5 min przed czasem strzelania. Wejście możliwe jest tylko o umówionej godzinie całą grupą. Spóźnienia - ze względu na szacunek dla osób, które są punktualnie - nie będą uwzględniane.

Strzelnica 17-tka

Działająca od sierpnia 2012 roku – początkowo przy ulicy Twardowskiego, obecnie w schronie przeciwlotniczym z okresu II wojny światowej przy ulicy Marzanny – strzelnica oferuje klientom maksymalną dawkę adrenaliny w otoczeniu surowych, szarych ścian.

Do użytku oddane zostały 3 osie strzeleckie do strzelania sportowego według regulaminu ISSF na 10 m. Z myślą o nowicjuszach przygotowano też szkolenia wstępne, a na miejscu można zaopatrzyć się w śrut, wiatrówki oraz inne artykuły strzeleckie.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.  Wejście możliwe jest tylko o umówionej godzinie całą grupą (osoby spóźnione nie będą wpuszczane na strzelnicę). Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. W przypadku dzieci do lat 12. konieczna pomoc przy ładowaniu broni.  Wszystkie osoby strzelające muszą posiadać ze sobą dowód tożsamości.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wszystkie osoby korzystające po raz pierwszy ze strzelnicy obowiązkowo muszą przejść szkolenie wstępne i zapoznać się z regulaminem strzelnicy. Dni i godz. korzystania: sob. 15-22, pt. 18 -22, ndz. 12-20. 
Konieczna rezerwacja tel. 500 101 459. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Strzelnica 17-tka

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.