Brak nowych powiadomień

Strefa Skoków

Skok spadochronowy w tandemie (od 589,99 zł) z filmem (od 699,99 zł) i więcej ze Strefą Skoków

Oferta niedługo się kończy!
Do -15%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by doświadczyć uczucia swobodnego spadania z prędkością przekraczającą 200km/godz.

W skrócie

Szczegóły:

W ramach oferty:

  • szkolenie i przygotowanie do skoku
  • wypożyczenie kombinezonu, gogli
  • pamiątkowy certyfikat

Regulamin dostępny: tutaj

Film simple to film nagrywany z kamery umieszczonej „na tandemie” albo na ręce instruktora albo u pasażera.

Na czym polega skok ze spadochronem?

Skok wykonywany jest z samolotu, z wysokości kilku tysięcy metrów i pozwala na własnej skórze doświadczyć momentu wolnego spadania. W trakcie wykonywania skoku w tandemie, pasażer jest przypięty do instruktora i znajduje się pod jego opieką od początku do końca. Obecność doświadczonego skoczka pozwala czerpać jak najwięcej z tej atrakcji, nie tylko podziwiając widoki, ale także doświadczając niczym nieskrępowanej, podniebnej swobody.

Taki skok to okazja by przełamać wewnętrzne ograniczenia i spróbować czegoś nowego. Skok z wysokości pod okiem profesjonalisty pomoże przezwyciężyć obawy przed nieznanym i spróbować zaufać samemu sobie – tym bardziej, że nad wszystkim będzie czuwał ktoś, kto zadba o bezpieczeństwo oraz komfort.

Organizator posiada wszystko co potrzebne i niezbędne do wykonania skoku spadochronowego: kombinezony, kaski, okulary. W dzień skoku najlepiej ubrać się w coś wygodnego (np. odzież sportową), tak by czuć się komfortowo po założeniu specjalnej uprzęży spadochronowej.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 532 817 544 z podaniem kodu zabezpieczającego. Przed zakupem należy się zapoznać z regulaminem skoków
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strefa Skoków

Specjalizacją firmy jest wykonywanie skoków spadochronowych na terenie kilku miast Polski. Nad bezpieczeństwem skoków czuwa doświadczony i wykwalifikowany zespół instruktorów, który pomoże również w odpowiednim przygotowaniu do tej emocjonującej przygody. Oprócz standardowego skoku, uczestnik może zdecydować się na usługę filmowania i zdjęć, która pozwoli zachować wspomnienia na długie lata.

Strefa spadochronowa mieści się na lotnisku Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie. To właśnie tam przeprowadzane są skoki spadochronowe w tandemie z samolotu AN-2 lub nowoczesnego Airvan GA-8 , który wznosi się na wysokość 3000 metrów nad ziemią. Dodatkowo, na terenie obiektu można skorzystać z noclegu w lotniskowym hotelu, restauracji, stadniny koni i innych atrakcji.

Strefa Skoków

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.